Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gyakran brutális, morbid...

Gyakran brutális, morbid dolgok járnak a fejemben. Emellett lehetek szentimentális?

Figyelt kérdés
Imádom a horrort, az erőszakot (nézni és olvasni róla) szeretek másokat megdöbbenteni azzal,hogy milyen durva dolgok járnak a fejemben. Emellett lehetek szentimentális (nagyon érzelgős) ? A kettő nem zárja ki egymást? L/15
2010. júl. 6. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetsz. 25/f
2010. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Lehetsz.

(Egyébként azért kérdezed ezt, mert a horror-szereteted mellett szentimentálisnak is tartod magad, vagy szimplán csak érdekel, hogy lehetséges volna-e annak is lenned? :))

2010. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem csak szimplán érdekel, hanem ilyennek tartom magam :]
2010. júl. 6. 20:15
 4/8 anonim válasza:

Szerintem ez az erőszak iránti kíváncsiság és az érzelgősség két ellenpólus, ami valamiféle egyensúlyban jár az emberben. Tizenéves korban meglehetősen normálisnak gondolom, hogy az ember kíváncsisággal fordul a kegyetlen szélsőségekhez, de egyszersmind szüksége van a gyengéd, sebezhető érzelmek nyújtotta biztonságra is.

(a 2. válaszoló voltam)

2010. júl. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi vagyok, mint te, és én tudom magamról, hogy szentimentális is tudok lenni, és nem is csak kis mértékben. :)
2010. júl. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem ellentétpár. Ezeknek az ellentéte az érzéketlenség lenne. Úgyhogy mivel ezek rokon dolgok, nagyon is lehetsz.
2010. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést nem én írtam ki? :) Nem, mert én tudom, hogy mind a kettő lehetek egyszerre. Szóval igen, te is lehetsz. :)
2010. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mik járnak pontosan a fejedben, mik azok a durva dolgok?

Írj privatban

dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!