Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem szeret senki? (nem...

Miért nem szeret senki? (nem önbizalom hiányos vagyok:D)

Figyelt kérdés
Miért nem szeret engem senki? nem értem. barátságos, kedves, humoros, okos, igazságos, kicsit félénk de ha jó a kedvem akkor az asztalon táncolok fél meztelenül:D, rendellenes pozitív(eddig), mindenkinek csak a jót akaró ember vagyok. halál komolyan soha semmit nem tettem senki ellen, még az ellen se aki utál, inkább meghívtam valamire h megbeszéljük a problémákat. persze gondolni gondoltam rosszra néha, de hát ki nem. külsőre pedig a soványságomon kívül elég sok csajnak tetszem. viszont, soha senki nem szeretett még, de tényleg. max annyira keletem mindenkinek h kielégítsem a testi vágyait. könyörgöm miért van ez? tekintsünk el a nőktől...miért nem tud egy ember sem szeretni mint embertársát? jó, persze, itt mondogatják h így imádnak úgy a legjobb barátaim(visszahallom ezeket szal nem kamu)de senki de senki nem mond egy jó szót rám vagy arra amit csináltam. ma este is egy elvileg jó barátommal(lány) mentem bulizni h pasit keressek neki, mert ugye vele se jött össze, és akit végig szidott nekem, végül annak a karjába kötött ki...eleve...hazudott...a másik h 1 perc alatt kitalálta h keressek magamnak csajt mert ő vele lesz...ez még nem is olyan nagy baj, de h utána dumálnék vele(más is beszélt velük) és azt mondja h húzzak el...hát az kicsit túlzás. a boromat meg leszrozza...mind1...nem pofázok tovább...úgyse válaszol senki.. :D
2010. febr. 21. 04:17
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
ja és nem féltékenyke vagyok. :D csak most ez így adott egy elég nagy lökést a lejtőn... egész héten azt hallgattam más emberektől h ennek meg annak mi a baja velem...meg utál...akiben a legjobban megbíztam az is rengeteg mindent hazudott...
2010. febr. 21. 04:21
 2/30 A kérdező kommentje:
a vicc meg az egészben az h nem az a barát zónába esős emberke vagyok, mert bármennyire is utálom de taktikázok, és direkt nem vagyok olyan kedves és lelkes mint szeretnék de mégis még mindig átlagon felül "teljesítek" és barát leszek. :D mind1...jövőhéten majd úgyis megyek pszihohoz mert pánikbeteg vagyok. :D majd ő megmondja h mivan...
2010. febr. 21. 04:24
 3/30 A kérdező kommentje:
persze azért lehet válaszolni :D
2010. febr. 21. 04:25
 4/30 A kérdező kommentje:
ja és a legjobban az készít ki h 165ös az iqm és rettenetesen pörög az agyam folyton, annyira h nem tudok aludni...olyanra kell gondolni h egyszerre beszélgetek, gondolkozom, és...nem tudom jobban megfogalmazni, de beszélgetek magammal. :D szóval felteszek valami kérdést és válaszol az agyam, miközben beszélek és gondolkodom vmi tök máson. :D
2010. febr. 21. 04:53
 5/30 A kérdező kommentje:
de gondolom ebből nem jött le. :D a másik meg az h ébren álmodom,szóval tudatában vagyok h álmodom, szóval nem is alszok...nagyon rossz. főleg h teljesen hétköznapi dolgokról, szóval néha nem is tudom h álmodtam e vagy sem. illetve úgy változnak az álmaim ahogy az emberekhez viszonyulok. pl ha összeveszem egy kiszemelt csajjal akkor a következő álmomban nem vele randizok. elég durva. :D csak sajnos sose látom/emlékszem h ki a következő. :)
2010. febr. 21. 04:55
 6/30 anonim válasza:
A borod tényleg szar. Gondolkoztál már rajta, hogy miért van szükséged barátra? Lehet, hogy pont amiatt nem kellesz barátnak senkinek.
2010. febr. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

nah közben rájöttem az élet értelmére: önzetlenül szeretni.

de akkor is olyan rossz h senki se érezteti velem h szeret...pl legjobb barátommal(exszerelmem:D(Y))is szeretnék sörözni menni, de ő mindig kitalál vmit h miért nem jó, aztán meg hív amikkor tudja h nekem tényleg nem jó és szerinte így el is van intézve. :D pedig nagyon szeretem és jó lenne egy kis lelket önteni bele, neki is van elég baja...

valaki amúgy jöhetne így kora hajnalba és leolthatná az emberiséget mert kezdek arra kilyukadni magamban h hedonista vagyok. :D

2010. febr. 21. 05:07
 8/30 A kérdező kommentje:
aha :D azért exportálják. :D egyébként van barátom, csak nem igaz barát egyik sem...és azért kéne egy igaz barát h jól érezem vele magam és ne keljen csalódnom...
2010. febr. 21. 05:10
 9/30 anonim ***** válasza:

Szerintem túl sokat beszélsz.

...

:D

2010. febr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

tényleg, így hajnalban ilyen élén vagy, elég érdekes :D

mennyi idős vagy?:D

2010. febr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!