Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudom magamat...

Miért nem tudom magamat társaságban elengedni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 21. 21:41
 1/5 A kérdező kommentje:

Főleg fiúkkal kapcsolatosan

17\L

2015. ápr. 21. 21:42
 2/5 A kérdező kommentje:
mit tegyek ellene?
2015. ápr. 21. 22:01
 3/5 anonim válasza:

szerintem csak az a baj, hogy nem olyan helyekre jársz ahol jol érzed magad, példának itt vagyok én. 21 éves vagyok már gyerek korom óta élek halok a dnb zenéért de már olyan szinten h az beteges :D mikor elkezdtem kijárni a barátaimmal akik nem nagyon szerették ezt a stilust mindig rock kocsmákba meg hasonlo helykre jártunk és itt én sem tudtam elengedni magam, az utóbbi 4-5 évben viszont már csak olyan helykre és bulikba járok ahová olyanok járnak akik szintén élnek halnak a drum and bass zenéért és itt ihetetlenül jol érzem amgam minden egyes alkalommal fantasztikus embereket ismertem meg itt. de irtad h fiukkal kapcsolatban sem, mondjuk ennek ellenére én sem tudok lányokkal ismerkedni komolyabban persze itt sok lány barátot megismertem. na de a lényeg h valoszinűleg az nálad a baj h nem olyan stilusu helyekre jársz amiket szeretsz.

21F voltam.

2015. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az is lehet egy ok, de nem lehetsz biztos benne, előző ;)

Én sem tudom elengedni magam, de engem biztattak, hogy gyerünk mondjad kíváncsiak vagyunk a véleményedre, meghallgatunk, ezért vagyunk a barataid, viszont én pont ellenkezőleg, fiúkkal jövök ki, a mai lányokat utalom, brrrr... (vannak kivételek, mint pl. drága noverkem)

De szimplán rá is gyujthattok ;)

Attól mindenki eléggé ellazul xd

17/ lany

2015. ápr. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

3.komment vagyok.

persze nyilván nem tudhatom mi is a baj én csak ötletet adtam h próbáljon meg olyan helyre járni ami jobban illik a személyiségéhez hát ha az segitt neki a feloldódásban.

én meg épp forditva h lányokkal könyebben barátkozom társaságban de ha csak ugy lekellene szolittanom egy lányt egyedül fhu az nem menne :D na mindegy :D

az ellazulos résszel igazad volt pár órára 100% h ellazulsz :D

2015. ápr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!