Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Ha hazmegyek és...

Mit tegyek? Ha hazmegyek és nincs senki a házba elkezdek szorongani, ideges leszek és azt hiszen van valaki a házban és figyel pedig 6-szor átnéztem a házat. Ez azért lehet mert nagyon utálom a csöndet és a magányt?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm! UI: a legkisebb idegen hangtól is megijedek ezért elszoktam indítani a rádiót.

2015. ápr. 22. 18:27
 1/6 anonim válasza:

dettó, nem tudom miez, de elég rossz...

Mondogasd magadba:

Nyugalom, nincs ott semmi, a ház üres és nyugodt, csöndes, csak én vagyok itt.

én ezt szoktam, de megnyugtat, ha valami fegyvert veszek magamhoz :)

2015. ápr. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt mondhatnám...én is így vagyok ezzel. Nekem segít ha felhívok valakit, vagy chatelek valakivel mert olyan mintha velem lenne és meg is tudna védeni. :)
2015. ápr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam is pont ugyanez van! Én is midnig magamhoz veszek valami "fegyvert", legyen az olló, kés, szike stb. Így úgy érzem nem vagyok kiszolgáltatott, ha mégis lenne valami.
2015. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez azért egy kicsit beteges dolog szerintem, mármint az olló, meg a szorongás. Zárjátok rendesen a kaput, ajtót, ha van helyetek, tartsatok kutyát!
2015. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Harleen válasza:
Hidd el én még ijedősebb vagyok. Én Samara Morgantől félek, okát nem mondom meg. Én tanultam önvédelmet + mindig van nálam valami fegyver. Sokszor vagyok egyedül este. Ezért beülök a szobámba, bekapcsolom a tv-telefonom magam mellé rakom és laptopozok. Ja, és a fegyver az meg biztonság érdekében a hátam mögött. Fegyver bármi lehet: Bot, faág, banán, fasírt, lapát stb. Én s helyzetedbe az tanácsolom hogy mikor egyedül vagy kulcsold be az ajtót csukd be az ablakot és húzd le a redőnyt, kapcsold be a laptopot telefont tvt és lazíts. Meglátod sokkal kellemesebb lesz.
2015. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erdekes mindig vàrtam anyàék menjenek nyaralni végre nyugi legyen éjszaka csend legyen olyanok 9-10ig este tv nyugi na amikor aludnék neki âllnak felverni a hàzat.... reggel ugyanigy felverik 6 kor 7kor kelnék ....mégis ha 1 hétig nyaralnak cigit kell h vegyek ( ha megveszek egy dobozt akkor rudom h van es kisebb ingerküszöb h gyujtsak) pezsgö sör vagy valami kell este màskor magamtól nem iszok .... ciginél érzen h társasag baràt aki velem van
2016. márc. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!