Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Engem üldöz a szerencsétlenség...

Engem üldöz a szerencsétlenség, hogyan lábaljak ki belőle hogy elérjek valamit az életbe?

Figyelt kérdés

Egy nagy rakás szerencsétlenség vagyok, csak egy porszem vagyok a sivatagban.

Sorozatos kudarc ér évek óta.

Nem vagyok elég erős, elég elhatározott, gyenge nő vagyok.

Nem vagyok jó semmire, nem tudok felmutatni semmit amit eddig elértem volna.

Nincs házam nincsen autóm, nincsen semmim.

Van 2 gyerekem abból is csak az egyik él velem mert nem voltam elég erős harcolni érte.

Egy szánalmas alak vagyok.

Ki másznék a gödörből de nem tudok.

Nem tudom hol kezdjem.

Úgy érzem semmire nem vagyok felkészülve, lappangok mint egy betegség.

Telnek a napok és minden változatlan.

Lennének álmaim, de nagyon távoliak.

Egy magamnak való ember vagyok.

Mindig csak a saját és közeli rokonom érdekeit nézem.

Egész gyerekkorom egy versengés volt a testvéreimmel.

Ki a jobb ki az ügyesebb kit szeretnek jobban, én mindig a béka segge alatt voltam , nem tudom talán a természetemmel van valami vagy csak ilyen szerencsétlen vagyok.

Saját magam sajnálom hogy élek.

Mert még azt sem érdemlem meg.

Senki nem szeret úgy igazán.

Ha valaki volt ilyen helyzetben az leírná hogy mi történt utána, hogy sikerült elérni valamit?



2015. máj. 3. 14:30
 1/2 mea48 válasza:
Még olvasni is szörnyű volt soraid. minden egyes mondatod negativ, ami azt eredményezi hogy negativ dolgokat vonzasz folyamatosan az életedben. Az első mondatod igy mondanám : " Én egy csodálatos nő vagyok alkotó eleme az univerzumnak - egyedi és senki sem hasonlít hozzám. Második mondatod így mondanám : Amerre megyek csupa csupa csoda ér, nyitott a világ előttem, mindent megkapok amire vágyom. 3 mondatodra ezt mondanám. Erős vagyok, bármire képes, hogy megváltoztassam az életem meg van hozzá az elhatározásom erős vagyok és csodálatos. Szeretem magam és elfogadom magam, megbocsájtok mindent amit eddig tettem. ............. A gondolataid és a kimondott szavaid alakítják a jövődet. Segítek neked ha szeretnéd nagyon szívesen - de NEKED KELL AKARNOD. vidám csodákkal teli szép napot kívánok Neked sok-sok szeretettel Tímea
2015. máj. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
2 gyereked van és magad sajnálod. Ez itt a probléma. Ha másért nem, értük kéne összeszedned magad. Egyébként, hogy akarod, hogy elfogadjon a világ, ha te magadat képtelen vagy elfogadni? Nem másokkal kell versenyezni, hanem magadra/tokra koncentrálj. Én azt mondom egy pszichológussal való beszélgetés is jót tenne neked, és ezt nem bántásból írom. Remélem jobbra fordulnak a dolgaid.
2015. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!