Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sosem lesz feleségem?

Sosem lesz feleségem?

Figyelt kérdés
Nincs szerencsém a nőkkel. Tudom, még bőven van időm, 21 évesen,de úgy érzem sosem kapom meg 1 nőtől azt amire vágyom. Én hosszútávra szeretnék épitkezni, valakire akivel hosszútávon lehet gondolkodni, de mintha a nők úgy állnának mostanság 1 kapcsolathoz, hogy maximum 2-3 év. Sosem értettem, mindig figyelmes voltam, segitőkész, és " nem veled van a baj " szöveg. egyáltalán normális az én koromban, feleségen gondolkodni?:)

#házasság #feleség #szerencsétlenség.
2014. nov. 23. 20:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó nők között keresgéltél eddig.
2014. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Sablonos válasz. :/
2014. nov. 23. 20:25
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Most mit mondjak erre? Ha olyan nőkkel próbálkoztál eddig, akik csak rövidtávú kapcsolatot akartak tőled, akkor nem jó helyen keresgéltél.


Keress olyan nőket, akik szintén hosszútávra terveznek.

2014. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Olyan is létezik ?(:
2014. nov. 23. 20:34
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Sablonos a kérdés is. Nyavalygás...
2014. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem az lenne a normális ha akkor kezdene az ember feleségen/férjen gondolkodni, mikor megtalálja a megfelelő személyt :). Ettől függetlenül tök jó dolog, hogy 21 évesen komoly kapcsolatot szeretnél. Szerintem 20 éves kor alatt azért nem meglepő, hogy sokan nem maradnak örökké együtt, mert nagyon sokat változik még ilyenkor az ember, sok szempontból más emberré válhat mint pár évvel azelőtt egy párkapcsolat kezdetekor.

Így húsz felett már egyre nagyobb az esélye, hogy a másik fél is meg akar állapodni, és már van olyan kifejlett személyiség a legtöbb ember szerintem, hogy nem kellenek évek hozzá, hogy ráébredjen, szeretné-e társául a másikat.

2014. nov. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Hogyne létezne. Én soha nem akartam például rövidtávú kapcsolatot. Minek pazaroljam az időmet feleslegesen?

Nagyon sokan vannak ilyen nők és férfiak.

2014. nov. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Melyik nyavalygós kérdésben láttál te mosolygós fejet ?:D hol olvastad,hogy felkötöm magam a diófára a mókusok alá ?:D Meg,hogy a nők ilyen rosszak meg olyan genyók ?:D Én ilyet nem irtam, de a legtöbb nyavalygósnak ezek az alapjai :D
2014. nov. 23. 20:37
 9/22 piriiiiii ***** válasza:

Tudod, van a múlt, ami már megtörtént. Van a jelen, ami egy meghatározhatatlan, időtlen pillanat, mert változik.

És van a jövő, ami igazából nem létezik, csak az ember képzeletében, és, ahogy a jelen halad, úgy lesz a jövő, a képzelet megvalósult, jelen.

Szóval nem tudom, hogy lesz-e feleséged, de, ha a Te fejedben az van, hogy lesz, akkor ez csak RAJTAD múlik.

Van a Földön több millió elérhető nő, és ebből elég sok felelhet meg Neked nem csak a kapcsolat komolyságában és időtartamában, hanem stílusban, személyiségben, ízlésben, viselkedésben, kinézetben, stb.

Tényleg bőven van még időd ilyesmin gondolkodni... :D

2014. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 piriiiiii ***** válasza:
Kihagytam az első bekezdésem utolsó mondatának leglényegesebb részét: megvalósul az elképzelt, még nem létező jövő, ha az ember TESZ érte!
2014. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!