Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység. Lehet ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység. Lehet ezt enyhíteni kicsit?

Figyelt kérdés
Szóval mostanában voltak veszekedések, de szeretjük egymást nagyon, egyikőnk se bír a másik nélkül élni, na de egy a baj, hogy ugye van a féltékenység. Mindkettőnk részéről szokott lenni elég nagy mértékben is, de néha csak ilyen kis semmiség. Hogy n legyek féltékeny? Nem csalt meg sosem, én sem őt. Nem rég elgondlta milyen leenne mással smárolni...mondjuk én is de én ugy hogy nem tenném meg meg nem is akarom mással. Szóval ha iylet mond még nem ok a féltékenységre? vagy egy kicsit az? Attól mert eszébe jutott még nem csal meg ugye? Mert én sosem csalnám őt meg, imádom őt és csak ő kell nekem. De hogy kell ezzel "megküzdeni"? Köszi a normális választ:)
2011. okt. 23. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:

engem is érdekelne erre a kérdésre a válasz :/

egyesek az önbizalomhiánnyal szokták ezt összekötni

2011. okt. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hány évesek vagytok? 13?
2011. okt. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen,lehet önbizalomhiány,de az is lehet,hogy egymásban nem bíztok meg maximálisan.

Mindenkiben van bizonyos fokú féltékenység,de ha ez már túlmegy egy határon az nem vezet jóra.

Ha szereted a párodat és biztos vagy abban,hogy ő is szeret téged,akkor ne stresszelj mindenen,pl.amit leírtál,hogy elképzelte,hogy mással smárol....te is elképzelted már,de mindketten tudjátok a másikról,hogy nem tenné meg,akkor nincs ok aggodalomra.

Magadban nagyon nehezen tudod legyűrni a féltékenységet,de mondjuk ilyen esetben,amit leírtál,gondolj bele,hogy olyan dolog miatt vagy rá féltékeny,ami neked is éppúgy megfordult a fejedben.Te is eljátszottál a gondolattal,akkor neki miért nem szabad?

Egyébként a dologra az az egyetlen orvosság,hogy maximális bizalmat kell kialakítani kettőtök között és akkor akár a világ másik felére is elmehet nélküled nem leszel féltékeny,mert tudod,hogy nem tenne olyat,amivel téged megbántana.

2011. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"csak ő kell nekem"

hú ezt még majd hány embernek fogod mondani

2011. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, de most azt monjátok meg hogy kell féltkenynek lennem amiatt hogy mással képzelte el pedig nem akarja msásal ? meg ossem tenné meg.
2011. okt. 23. 17:33
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi bocsi nem ltátam hogy irtál: D De a hosszú válaszolónak köszi emgnyugtattál:) Hát igen én ugy vagyok vele hogy szeretem meg ha el is képzelem mással vagyis eszembe jut nem fogom megtenni mert fuuj msssal sosem:) Köszi mégegyszer:)
2011. okt. 23. 17:35
 7/7 A kérdező kommentje:
De ez is csak egyszer volt az egy év alatt...szóval szerintem sincs okom félni, de annyira szeretem őt. Bizom is benne, csak néha hülyeségeket képzelek be:D
2011. okt. 23. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!