Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én nem tudtam felnőni?

Csak én nem tudtam felnőni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem hinnámhogy minden napi esettel állunk szemben. Ki hallot már arról hogy egy 17 éves lány még mindig szeret játszani gyerek játékokkal?

hiába nőttem fel, egyszerűen nem tudom elhagyni a gyerek korom: úgy szeretek játzsani, mindennel ami csak kezembe kerül és játék. neten is szoktam gyerek dalogat hallgatni, újságokban sokszor keresem a gyerekeknek szánt dolgokat, és vágyakozván tekintek rájuk, főként karácsonykor.

persze ha ezt látnák az emberek, elég furán néznének rám, ezért mindenki előtt titokban tartom, szüleim előtt is. ha nincsenek itthon, van h előszedem a régi dobozokat, és legzóok vagy csak ölelgetem a plüsseim.

hát mi van velem?

a mai lányoknak való dolgok annyira nem érdekelnek, de nem is fognak remélem.


2015. máj. 8. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
33 évesen még mindig nem nőttem fel,ezt add össze :)
2015. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted? :D
2015. máj. 8. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
ez nagyon cuki :D
2015. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 eshetőség van,


1. szereted élvezni, hogy te ennyire különleges vagy, hogy nem nőttél fel, és emiatt erőlteted az egészet, vagy tudatosan vagy nem


2. tényleg így van, nem nőttél fel, hanem még mindig ezek érdekelnek


elképzelhetőnek tartom a 2.-at


de egyébként, hogyan beszélgetsz a korodbeliekkel, elkülönülve érzed magad? Vagy bírnak sokan?

2015. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló: nagy valszínűséggel az az igaz, mert érdekel minden ami (gyerek) játék, és úgy vissza mennék óvódába. amai fiatalok világában semmi sincs ami érdekes,

pia, smink csajok/pasik sztárok ruhák?.. egyik se érdekel .

2015. máj. 12. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!