Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok felnőni?

Miért nem tudok felnőni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok már és bár ha kell tudod úgy viselkedni, mint egy felnőtt, de akkor mindig, olyan idegennek érzem magamat. Sokszor ha itthon vagyok titokban még mesét nézek v. filmet, amik a gyerekkoromban voltak a kedvenceim. Szeretek játszani is és nagyon jól el vagyok a 9 éves öcsémmel is. Egyszerűen kétségbe vagyok esve, hogy már nem vagyok se ovis, se ált. isk.be nem járok és már gimibe sem. Mit tegyek, hogy ne parázzak attól, hogy fel kell nőnöm?

2013. nov. 18. 20:39
 1/1 Juhászbojtár válasza:

Szia!


Semmi okod sincs félni. Nem attól lesz valaki felnőtt, hogy többet nem játszik a kisgyerekekkel, vagy nem néz mesét. Sokkal inkább az jellemző egy felnőttre, hogy érett, nem önző, nagy látókörrel rendelkezik, megbízható. Az, hogy jól elvagy a kisgyerekekkel sokkal inkább a személyiségednek a része. Ha döntésképes vagy, vállalod a felelősséget a tetteidért, akkor eléggé felnőtt vagy. Az a baj, hogy ezek alapján nincs túl sok felnőtt ma Magyarországon. Sajnos ez igaz.

2013. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!