Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom milyen érzés szeretn...

Nem tudom milyen érzés szeretni/szeretve lenni, ez mennyire baj? 19F

Figyelt kérdés

Pontosabban egyszer már elvileg szeretett egy lány, de nem nagyon vettem észre, nem fejezte ki igazán soha. Anyámon sosem veszem észre, hogy szeretne, szerintem nem szeret, csak úgy tesz, az egy dolog, hogy eltart, de semmi kapcsolat nem nagyon van köztünk, meg életében egyszer sem mondta, hogy szeret, én egyszer mondtam neki, mikor kisebb, olyan 12 éves lehettem.

Szeretni. Magamat sem szeretem, nemhogy másokat, ez szerintem mindent megmagyaráz. A lánnyal, akivel együtt voltam, őt sem tudtam szeretni, nem tudom miért, de nem ment és kész.

Nagyjából ennyi..


2015. máj. 10. 13:22
 1/2 anonim válasza:
100%
Szomorú h úgy nőttél fel h a szeretet szót nem hallottad Anyádtól ! Így nagyon nehéz lesz neked ! Persze ha magadat sem tudod elfogadni akkor még nehezebb a dolog . Próbálj meg olyan embereket keresni akik barátaid lehetnek . Előbb -utóbb jön valaki aki szeretni fog ! Azt majd megérzed !!!A remény hal meg utoljára ! Ne add fel !!!
2015. máj. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A legjobb barátom se hallotta még az anyjától azt, hogy szeretlek. Szóval nem vagyok egyedül. Próbálkozom.
2015. máj. 16. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!