Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire vagy megelégedve a...

Mennyire vagy megelégedve a külsddőel? INDOKOT IS!

Figyelt kérdés
Jobban az orr-ra lennék kiváncs! De másról is irhattok!
2010. febr. 24. 14:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

A külsőmmel nem igazán vagyok megelégedve, bár már barátkozunk. :)

Az orrom külön téma, szerintem túl rövid és széles, kicsit pisze is, nem túl nőies... :( Van olyan ember, akinek tetszik a saját orra??

23/L

2010. febr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom.
2010. febr. 24. 14:50
 3/21 anonim ***** válasza:
Utálom a külsőmet úgy ahogy van. Az orrom...hát az még el is megy, túl széles de az az egy vigasztal, hogy a vietnamiaknak is hasonló van és szeretem őket :D
2010. febr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A skandinavoknak milyen az orruk? :D
2010. febr. 24. 14:53
 5/21 anonim ***** válasza:

Az orrommal teljes mértékben elgedett vok:)

Nem pattis,nem mitesszeres,nem nagy,nem kicsi,nem pisze,nem négeres...

2010. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ezt felteszem majd kulon kerdesbe is hogy milyen a skandinavok orra.
2010. febr. 24. 15:01
 7/21 anonim ***** válasza:
Én megvagyok elégedve magammal. Mindíg azzal nyugtatom magam, hogy lehetne rosszabb is.
2010. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Meg vagyok elégedve. Az összhatás jó, szerintem csinos alakom van, és szép arcom. Ha keresgélnék, biztos találnék apró hibákat magamon, de minek? Senki sem tökéletes (és ez így jó).

Na ne, hogy lehet egy orr ronda? Szerintem ezen ne problémázz, senki sem figyeli az orrodat. Én legalábbis soha nem szoktam másét. Vagy hallottál már ilyet, hogy "szép szép, csak olyan fura ora van." Legfeljebb akkor, ha nagyon feltűnő, mondjuk eltört, és rosszul forrt össze, vagy ilyenek.

19/L

2010. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok megelégedve... görbe -.-
2010. febr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Azthiszem meg vagyok elégedve magammal. Kicsit lehetnék mondjuk magasabb, (meg pár kilóval keveseb :P) de ez részletkérdés. Mondjuk az orrom nem a legszebb. Nagy és egy kicsit görbe. De legalább nem feltűnő, mert szemüveges vagyok. :)
2010. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!