Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha tudatosan törekednék arra,...

Ha tudatosan törekednék arra, hogy megalázzam magam, akkor nem lenne ennyire gyakori?

Figyelt kérdés

Ma is megtörtént egy eset, readásul egymás után 2x is, mert nem tanultam az elsőből..


Vajon ha az ember direkt törekedne tudatosan, hogy megalázza magát, jönne egyből a védekező reakció?



2015. máj. 15. 14:15
 1/3 anonim válasza:
irj példát ,bénázol vagy mi?
2015. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

odamész 4 emberhez kérdőívet kitölteni..sulihoz kell, majd valahogy az egész szitu olyan kényelmetlenné válik kb 2 másodperc után, aztán röhögcsélnek, kérdezgetnek pár dolgot aztán utána kérdezik, hogy miért nem te töltöd ki


bár most már tanultam belőle, eleve nem kellett volna odamennem ott csesztem el

2015. máj. 15. 23:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Arra kell törekedned tudatosan, hogy kezeld a megalázó helyzeteket, ne pánikolj be, ne akarj elbujdokolni, hanem vágj vissza, vagy legalábbis valami normális kommunikációval kézben tudd tartani a helyzetet. Pl. ezeknek az arcoknak lehetett volna mondani, hogy "azért nem én töltöm ki, mert a ti véleményetekre vagyunk kíváncsiak".


Persze az mindenképp segít, ha a bunkókat gondosan elkerüli az ember. De ehhez is kell gyakorlat, hogy már első ránézésre ki tudd szűrni őket.

2015. máj. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!