Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság arra törekednek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság arra törekednek a pasik, hogy a lehető legkevesebb erőfeszítéssel szerezzenek nőt? (nem szexre)

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 02:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Kivéve az itteniek. :D
2014. júl. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen. Persze amilyen hamar jön, olyan hamar is megy. Akiért küzdeni kell az vonzóbb, de ha túl sokáig kéreti magát a lány, azt otthagyják a fiúk :)


17/F

2014. júl. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fish1 ***** válasza:
Vannak olyanok, akik rögtön akarnak mindent. A dolog másik fele meg az, hogy megtartani nehezebb, mint megszerezni.
2014. júl. 30. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, az energiánkat inkább a kapcsolat fenntartására kellene fordítanunk.
2014. júl. 30. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, én sajnos ezt tapasztalom. Ilyen pasi pedig a kutyának sem kell hosszútávra, komoly kapcsolatra.


25N

2014. júl. 30. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kérdés sztem elég jó, és sok pasi tényleg nem tesz meg túl sokat egy lány kegyeiért, de sajnos mint 23 éves fiú a lányok többsége nem is igényli azt h egy pasi udvaroljon akár több hónapon át természetesen nem túlzó érdeklődéssel amolyan megfelelő szintű odafigyelessel, aztán a lány osszejon egy két héttel az előtt megismert sráccal. A

sokadik ilyen után már beleunnak a dologba és inkább választják a könnyebb utat. Két éve nincs bnőm és nem azért mert nem tennék meg mindent érte hanem mert kevés olyan van aki értékelné az udvarlást és meg is érdemelné azt.

2014. júl. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

olyan hülyeség ez az erőfeszítés dolog... ha valakinek tetszik valaki és ez kölcsönös, akkor adott a helyzet, nem kell virágcsokor, meg bonbon és csillagok az égről. egyszerűen csak jól ki kell jönni és mindennek működni kell

régen voltak ezek a hercegnők, akik nem adhatták csak úgy oda magukat ( nem szexuálisan) akárkinek és az udvarlóknak bizony mindefélével elő kellett állniuk, de aki a mai világban erre számít, az szerintem nagyon is gáz, mert ha nekem tetszik valaki, nem húzom az agyát, hogy most még vigyél ide oda amoda meg vegyél nekem toronyórát lánccal, akkor esetleg megfoghatod a kezem...

tiszta vicc...

2014. júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!