Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mihez kezdjek az életemmel?

Mihez kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
Annyira össze vagyok zuhanva. Ma volt a szakvizsgám és ennél rosszabb már csak az lehetett volna, ha üresen adom be. Pedig tanultam rá becsületesen, és nem ment. Annyit hallgattam hogy nekem ez nem fog menni, én ebben rossz vagyok... és erre még ennyi se megy. 6 évet szántam az életemből, és nem tudok levizsgázni, nem értek hozzá, két balkezes vagyok, nem tudom mihez kezdjek. Sosem sírok, most mégis a sírógörcs kerülget, egy dolgot tanultam az életemben, mégsem értek hozzá. Félek munkát keresni, de élősködni se akarok, és egyszerűen feleslegesnek érzem magam, mind a társadalom számára, mind a családomnak. Mit csináljak? Álljak be katonának? Vagy manapság mihez kezdhetnék?
2015. máj. 16. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen szakvizsga volt ?
2015. máj. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ja állj be katonának
2015. máj. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit térj magadhoz, mert most nagyon magad alatt vagy.
2015. máj. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szabadulj meg néhány hitrendszetől. Hidd el nagyon le tud blokkolni. Nem írtad le, hogy mégis milyen szakvizsgáról van szó és ki mondja azt, hogy ez nem megy neked. Gondolj arra, hogy már hat éve "fennmaradtál" ez nem semmi. Nem attól lesze értékes ember, hogy mit tudsz, hanem attól, hogy annak érzed-e magad. Légy folyamatosan kérdésben, (tedd fel a kérdést és ne válaszol rá) és meg lesz a válaszod a problémára. Hitrendszerek amelyek zavashatnak: kétbalkezes, mások mit gondolnak rólam, nemértek hozzá, felesleges vagyok, élősködő vagyk stb. (megoldás lehet ha elég nyitott vagy rá a ThetaHealing technika-ütős) Egy óra konzultáció és mintha kicseréltek volna. Végezetül tegyél fel magadnak néhány "provokatív" kérdést: mi okoz nekem örömet, hogy felesleges vagyok? miért szeretek panaszkodni? Végezetül a sírógörcs a belső konfliktus biztos jele. A tudatalatti "ütközik" a tudatos éneddel. Felszínre kell hozni a tudat alatti problémákat és minden meg fog változni. Eddig azért nem jutotál előre,mert nem tudtad a problémár gyökerét. Ne állj be katonának, attól sokkal értékesebb ember vagy...
2015. máj. 16. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha hat évig kitartottál és hittél abban hogy sikerül menni fog! És ha sirni kell SÍRJ nagyon sokat segít ha ki engeded. Nézz más szemmel a világra és akard legyőzni! Senki sem felesleges és ha nem megy próbáld meg újra és ha akkor sem keress valami más megoldást,de menni fog csak higgy benne!!
2015. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!