Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdjek az életemmel ha...

Mit kezdjek az életemmel ha már nem bírom tovább?

Figyelt kérdés
A szüleimmel kell élnem mert nincs pénzem nincs munkám 29 éves nő vagyok és nem tudom mit dolgozzak mert nem vesznek fel sehova és már szeretnék önálló lenni úgy érzem megragadtam egy szinten és szeretnék kitőrni. Nem gyári munkásként minimálbérből akarok élni...

2014. máj. 23. 13:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Néha úgy érzem jobb lenne élni egy lakatlan szigeten ahol senki se piszkál teljes nyugalomban egyedül..
2014. máj. 23. 13:57
 2/7 A kérdező kommentje:

Ott ahol anyám nem dirigiál és senki más..

úgy bánik velem mint egy taknyos gyerekkel és már kivagyok készülve tőle idegileg..:(

2014. máj. 23. 14:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Nőként több lehetőséged van a kitörésre. A nőiességedből előnyöket kovácsolhatnál, én csak ennyit mondok.
2014. máj. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem nem..mire gondolsz?

Lett volna lehetőségem egy pénzes pasival lenni, de én a büszkeséget és a szerelmet választottam..

most se pénzem se lakásom csak a szokásos poshadás...

2014. máj. 23. 14:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én gyári munkás vagyok, nem minimálbért kapok. Jó helyem van, pedig egyszerű operátorként dolgozom, kézhez két műszakban kapok kb 110 et plusz pótlék plusz 12 e Ft kafetéria. Csak teperni kell és ha nagyon akarod biztos lesz melód. Ha lenne időm rá, én bizony tanulásra gyúrnék :)
2014. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
irány külföld, vagy jó életünk lesz vagy beledöglünk.
2014. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

egyenlőre itthon szeretnék próbálkozni, köszönöm a válaszokat. Néha tényleg magam alatt vagyok már.

Régebben mikor volt munkám megtudtam venni magamnak amit csak akarok most meg már szeretnék albérletbe menni de nincs munkám..:( Ha valaki tudna valami munkát írjon privit! Bp. vagy Székesfehérvár vonzáskörzetében

2014. máj. 23. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!