Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mit kell tennem?

Ilyen esetben mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1 éve vettünk egy régi parasztházat, amit szép lassan újítunk fel. Beköltözés után kb 2 hónapra inden éjszaka elkezdtem hallani a padlásról fura puffanásszerű hangokat, aztán az befejeződött. Viszont most meg minden éjjel olyan mintha futkozna valaki a padláson. A férjem éjjelente nincs itthon tehát egyedül vagyok. Viszont tegnap itt aludt az anyósom és ő is hallotta. Emeri léptek (futás) . Mi a franc lehet ez? Kellene félnem? Azt ne írjátok hogy menjek fel, mert nem fogok :)

Negatív, provokáló kommentelők ne írjanak. Köszi ha tud valaki tippet adni :)


2015. ápr. 4. 09:14
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
92%
Nyest, görény, stb...
2015. ápr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
52%
Tegyetek fel pocokmérget.Ha másnap bele lesz túrva,látazani fog hogy ettek belőle és mellette döglött hörény vagy patkány fekszik,akkor ez a probléma.Ha nem fekszik mellette döglött állat de bele van túrva.akkor.lehet van ott valami.
2015. ápr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Sajtot meg 100 ft-ot, egy bugyi és 1 dl bort tegyetek fel.
2015. ápr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ez nem állat, az tuti. Ezek emberi léptek.
2015. ápr. 4. 10:01
 5/23 anonim ***** válasza:

A kémény belsejéből leváló darabkák ütköznek a kémény falának. Bélésezni kell a kéményt és megszűnik a zaj.

Tudom, hihetetlennek tűnik, de ez valóban léptek zajával azonos, és még az irányt is ki lehet venni, hogy melyik sarokból merre halad az illető. Tudom, mert tapasztaltam! Ha vége van a fűtési szezonnak, elmaradnak a hangok. És ha következő ősszel elkezdődik a fűtési szezon, újra stresszeli az egész családot.

2015. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, és az akkor miért lehet hogy csak este hallom? Napközben is szokott síri csend lenni, és ugye akkoris fűtök, de napközbe nem hallom a zajokat. Ez miért lehet?
2015. ápr. 4. 11:18
 7/23 anonim ***** válasza:
Kisebb állatok is keltenek olyan zajt, mintha emberi léptek lennének. Nézzétek fel a padlásra, biztos találtok sok olyan rést, ahol bejárnak az állatok. Ezeket valahogy el kell zárni vaslemezzel, vashálóval.
2015. ápr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Sok állat este élénk, mert este jár vadászni, nappal elbújik, pihen.
2015. ápr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
A férjem alig van itthon ezért ő nemtud felmenni. Én nem merek :D Apu volt fent, még amikor beköltöztünk, de nem mondta hogy lenne fent valami állat vagy akármi. De legyen igazatok, hogy állat :)
2015. ápr. 4. 11:25
 10/23 anonim ***** válasza:
Nálunk madarak fészkeltek az eresz alá. Volt a padláson egy luk, amin menyét be tudott mászni, hogy levadássza a madarakat. Akkorákat ugrált a menyét a padláson, mintha táncot ropnának! Mikor szépen kiürítette a madárfészket, a menyét is elment.
2015. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!