Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen esetben mit kellene tennem?

Ilyen esetben mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Van egy baratom(x)aki elmondott nekem egy teljesen hetkoznapi dolgot. Egy masik baratom(y) megkerdezte h mi volt az. Mivel en nem gondoltam h ez valami titkos dolog en elarultam neki. Egy harmadik baratom(z) szinten megkerdezte. Neki mar nem mondtam el mert akkor mar tobbet tudtam a dologrol. Idovel akit erintett a tema az ezt megtudta h X-en kivul mas is tudja. X engem tamadott en meg arra hivatkoztam h Z kerdezte de nem mondtam meg. Sajnos X sejti hogy Y arulta el. De en ezt nem mondtam el hogy elmondtam Ynak is... Mit kellene tennem ilyenkor??? Valaki segitsen mert surgos!!!!!!!!

2014. okt. 23. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nekem valamit elmond egy baratom,akkor Sem beszelek rola senkinek ha nem ker meg ra külön.Legközelebb ne pletykalj.Most pedig mondd el x-nek,hogy y-nak elmondtad a "titkot"-ne hazudozz,mert csak rosszabb lesz.
2014. okt. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ABC-t legalább már tudod. Na, most az jön, hogy elmondasz mindent X ügynöknek.
2014. okt. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit kellene tennem ilyenkor???

Az ABC többi betűjét is felsorolni.

Viccet félretéve magyarázd el a téged támadóknak, hogy máskor talán kössék az orrodra, hogy ez, vagy az, bizalmas információ, és kéretik nem megosztani másokkal.

2014. okt. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!