Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha szomorú vagyok,...

Mit tegyek, ha szomorú vagyok, de közben boldog? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Negyedikes vagyok, és jelentkeztem gimnáziumba. Felvettek. Szinte az összes jó barátomat, ráadásul pont abba az osztályba, ami szuper. De egyre közeledik az év vége, és búcsúzás a régi sulimtól. Egyre töbet gondolkodom azon, hogy mennyire hiányozni fog. Ráadásul általánosból gimibe, az egy nagy lépés, ott szoknom kell majd az életet. Nagyon sok tanár és nagyon sok osztálytársam marad, és bár az osztályközösség nem jó, én imádtam de járni. Próbálok minden órát élvezni (még a matekot is) mert tudom, mindjárt vége. de emiatt szomorú is vagyok. Mit tegyek?

2015. máj. 18. 19:31
 1/2 A kérdező kommentje:

*ide

11/L

2015. máj. 18. 19:34
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább gondolj arra, hogy milyen izgi lesz az új suli.
2015. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!