Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az élet tele van meglepő...

Az élet tele van meglepő dolgokkal. Az a kérdés, hogy hiszel bennük?

Figyelt kérdés

2015. máj. 18. 22:38
 1/4 anonim válasza:
Hiszek.
2015. máj. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mármint mire gondolsz pontosan?

Ha ezek dolgok, amik megtörténtek, és tények, azokban hiába hiszel vagy sem, léteznek.


Ez olyan minthogy...

Az embernek meglepő, de öt ujja van. Hiszel benne?

Nem!

Hűű.. igen mert valójában az istenek, Isten vagy az annunnakik vagy a kiskutyafüle, Allah, Jahve, Jehova , a kis szürkék, a reptoidok, a lumbulábiak azt akarták hogy eredetileg hat ujjunk legyen, és hogy a hüvelykujjal szemközti helyen nőjön ki hogy így még jobban megközelítsük a tökéletességet...


Na most a fentiek fényében láthatod, a tényekben nem kell hinni, azok léteznek... az a jó, hogy hiheted máshoyg is, ettől függetlenül egy nagy kalap idiótaság lesz, mint ahogy én írtam fent is.


EL NE HIGGYE SENKI AMIT FENT ÍRTAM A HATODIK UJJRÓL! :D


Szóval... amik megtörténtek, azokba hinni vagy nem hinni... jó persze vannak vitatott kérdések pl a holdraszállás meg ilyesmi, de már ott is kellett, hogy legyenek, a Föld-Hold távolságot egy ott lerakott tükörszerű valamivel mérik szint cm pontosan.

2015. máj. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 2xSü ***** válasza:
Az élet tele van meglepőnek is tartható dolgokkal. Amin az ember meglepődik, azt azért teszi, mert megtapasztalja. Onnan meg nem hit kérdése a dolog, hanem tapasztalás kérdése. Hogy mit tart a meglepő események okának, az változhat. Az már valóban hit kérdése.
2015. máj. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 K.M.S válasza:
Én teljesen hiszek a természetfeletti dolgokban. Mert én is rendelkezek ilyenekkel.
2015. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!