Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek hogy van? :...

Szerintetek hogy van? : MINDENKI AZT KAPJA AZ ÉLETTŐL, AMIT MEGÉRDEMEL?

Figyelt kérdés
..mert szerintem NEM. A sok igazságtalanság miért van?

2015. máj. 20. 12:15
 1/8 anonim válasza:
89%
Szerintem eletunk soran sok rossz er bennunket es sok jo is. De a jo dolgokat termeszetesnek eljuk at, a rossz dolgokon amin at kell mennunk azokat meg hatalmas vesztessegnek eljuk meg es arra keresunk mindenfele magyarazatot.Ez is egy magyarazat, hogy "mindenki azt kapja az elettol, amit megerdemel. Ami szerintem nincs igy, hanem kapunk jot is rosszat is, tehetunk is sokszor rola ha rossz er, de sokszor nem tehetunk rola, azert a szerencsere se lehet fogni, mert azert szokott szerencsem is lenni, de van amikor egymas utan rosszul jon ossze minden. Hat ilyen az elet, van benne minden.
2015. máj. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 savanyújóska ***** válasza:
89%
Szerintem azt kapod az élettől, amiért megdologozol és amit kapni akarsz. Bővebben kifejtve, nincs ingyenebéd, senkinek lesz jó attól, hogy neki jár. (Illetve de, de ők szerencsések, ez van, ha valamire van lehetőség, akkor az előbb-utóbb meg is történik.) Az élet csak annyiban igazságos, hogy meghalni egyszer tudsz, és egy napban mindenkinek csak 24 órája van, innentől kezdve rajtad áll. Van, aki a napi betevőért robotol 12-13 órát, mégis boldog, és van aki a yachtján töpreng, hogy hol rontotta el az életét. Ne az igazságot keresd, hanem a céljaidat próbáld elérni, ha mindig fennakadsz azon, hogy valami nem igazságos, csak kiégsz és morcos leszel...
2015. máj. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Reszben igen. Pl nekem volt egy szegeny korulmenyek kozott elo baratnon es neki volt egy szinten ilyen szarmazasbol levo baratja a vilag legbunkobb es leg gonoszabb emberei koze tartoznak.. Mindenki maga dont a sorsa felol ha valami elkeruli a figyelmet vagy hulyen cselekszik akkor szp
2015. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt kapod tőle amit kihozol belőle.Atöbbi veszteségre meg számítani lehet (halál,stb)
2015. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal többet kapnak jobbat, mint amit megérdemelnek, mint rosszabbat.
2015. máj. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
....többen....
2015. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek van olyan, hogy KARMA ? és reinkarnáció? ...és a LÉLEK tovább élése?
2015. máj. 31. 07:41
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valamiféle felsőbb oka az igazságtalanságoknak, egyszerűen csak sok-sok ezer tényező meg rengeteg véletlen kombinációjaként vannak, akiknek minden igyekezet ellenére nagyon szerencsétlenül alakulnak a dolgaik.
2015. máj. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!