Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha nem érzem...

Mit tegyek ha nem érzem magamat jól a testemben?

Figyelt kérdés
Nagyon pici korom óta úgy érzem hogy nem fiúnak való vagyok, amit mások is meglátnak a személyiségemen, és a viselkedésemen is. Régebb óta élek úgymond kettős életet játékokon belül, ahol lánynak adom ki magam, és ott jól érzem magam, megpróbáltam leszokni róla, de ha fiúként kell viselkednem az kellemetlen. Mit tudok tenni ezzel? Iszonyatosan lányosak a mozdulataim, a válaszaim, a beszédem, minden amit csak csinálok, és kellemetlenül érzem magam mikor fiúkkal beszélek, mert úgy érzem hogy én nem közéjük való vagyok. Barátnőm mindezek ellenére van, aki nagyon szép, és nagyon szeretjük is egymást. Mit tegyek? Segítsetek kérlek!

2015. máj. 20. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Túl sokat sajnos nem tudsz tenni. A transzneműség már csak ilyen igazságtalan dolog.

De belevághatsz egy iszonyú hosszú műtétsorba, amihez rengeteg kitartás, pénz és lelki erő kell, ez a te döntésed. Szerintem olvass erről beszámolókat, rengeteg van fent a neten.

Az, hogy a biológiai nemed nem passzol, nem érinti a szexuális irányultságodat, tehát ha nőnek érzed magad és a nők tetszenek, akkor meleg vagy.

2015. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

"Régebb óta élek úgymond kettős életet játékokon belül, ahol lánynak adom ki magam, és ott jól érzem magam, megpróbáltam leszokni róla, de ha fiúként kell viselkednem az kellemetlen."


Semmikép ne akarj erről leszokni! Miért ne élhetnél nőként? Hogyha kisminkelve, női ruhában jobban érzed magad, akkor tedd! Ezzel komolyan mondom, hogy semmi gond nincs! Fogadd el magad, ne akarj megfelelni a társadalomnak! Ha belül harmóniában van a lelked, akkor az kisugárzik.


Nézd meg Conhita Wurstot! Itt egy interjú:

https://www.youtube.com/watch?v=xMbtsbXvZ6I


Nagyon jó a kisugárzása. Látszik rajta, hogy szereti magát, hogy boldog.


Úgy élj, ahogy NEKED jó!


(17/L hetero)

2015. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bogiii12 válasza:
Szerintem próbáld magad elfogadni úgy, ahogy vagy. :) Tudom, kicsit sok ideig tart, de ha van barátnőd és szeretitek egymást és megért, akkor neki is elmondhatnád és segítene rajtad/neked. Ez rajtad függ.
2015. jún. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!