Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szánalmas vagyok, nincsenek...

Szánalmas vagyok, nincsenek barátaim, nem járok sehova, hogyan tudnék ezeken változtatni?

Figyelt kérdés

Sokat csalódtam az emberekben, ezért nehezen nyitok, de az esélyt általában megadom mindenkinek, hogy megkedveljem, vagy jóban legyünk, de valahol vagy én vagy a másik fél elszúrja. Már nem tudok kapcsolatot építeni, neten ha beszélek valakivel szuperül megy minden, aztán élőben jön a blokk és semmit nem tudok mondani.

szeretnék barátokat, szeretnék úgymond teljes értékű életet élni, de nem tudom mit kéne tennem, hiszen nem lehet csak úgy odállni valakihez, hogy, hé legyünk már jóban!


2015. máj. 29. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában az ember suliban, munkahelyen, lakhelye környékén szerez barátokat. Mindenesetre nem vagy szánalmas csak azért, mert neked nincsenek.
2015. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mint ha csak én írtam volna. Személyiségcsere, agymosás, vagy a realitás talaján maradva van az EMDR terápia, én ezt néztem ki magamnak. Szerintem ott lenne a megoldás, ha ezeket a rossz élményeket feldolgoznánk és ez új algoritmust indítana el az agyunkban, miáltal a berögzött mintakövetésünk megszűnne.
2015. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!