Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lassan nem szánalmas, hogy a...

Lassan nem szánalmas, hogy a kormánynak folyton változtatni kell a saját maguk által létrehozott alaptörvényen? (melyet részben azért akartak, mert az előző sokszor volt már változtatva)

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 2. 12:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Az alaptörvényt a 2/3-juk miatt már úgy kezelik mint bármi mást. Ha nem tetszik változtatom.
2012. dec. 2. 12:12
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De szánalmas.
2012. dec. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy Magyarorszgra kényszerített alaptörvény hogy lehet közmegbecsülésnek örvendő? A Fidesznek a jog sosem volt szent. Mindig úgy csűrték csavarták a jogszabályokat, hogy nekik jó legyen, lásd nem fideszes hanem Fidesz-közeli cég a Simicskáék cégeinél -evvel pert nyertek.

Egy jobboldali hagyomány tisztelő kormánytól minősíthetetlen hogy úgy játszon az alkotmányunkkal ahogy pillanatnyi érdekei diktálják. Ebből látszik hogy a hatalom fontos nekik nem Magyarország. Sajnos.

2012. dec. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Komplikato ***** válasza:
100%
Lassan? Már első alkalommal az volt. Meg harmadik alkalommal, meg az ötödik alkalommal is ...
2012. dec. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Már akkor szánalmas volt, amikor nem kérdezték meg a népet, hogy mit akarnak az alaptörvényben látni. Már a választások előtt megmondtam, hogy ez lesz. Írnak maguknak egy alaptörvényt, ami nekik jó, mindenki másnak rossz.


Én csak azt nem értem, miért nem írták bele, hogy Magyarországon csak egyetlen párt létezhet, amit úgy hívnak hogy Fidesz.

2012. dec. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dick Esmen ***** válasza:
Az egész kormány szánalmas.
2012. dec. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!