Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi történt velem, mi lehet a baj?

Mi történt velem, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy régen nagyon jól rajzoltam és tartottam egy rövid szünetet. Ihletem van csaképp nem tudom hogy kezdjek hozzá. És nem csak ez amihez eddig bármiről volt szó mindig tudtam hogy kezdjem el, össze vagyok zavarodva, vlh a csajozás se megy, egyszerűen nem tudom leszólítani őket, semmi nem akar működni

pedig kezdek sínen lenni mégse megy semmi. Valaki tudja mi ez és hogy tudok változtatni?



2015. máj. 31. 00:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ezzel pontosan így vagyok, csak éppen nekem a regény írással van ez, van ihletem, de nem tudok mit kezdeni vele :S én se tudom, hogy mi van velem... :S
2015. jún. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!