Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mostanában nem vidám a fantázi...

Mostanában nem vidám a fantáziám, képzeletem. Mi történt velem?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy régen mikor olvastam egy könyvet, vagy elképzeltem valamit, akkor napsütést zöld pázsitot ragyogó eget képzeltem el, de mostanában úgy egy éve (hobbim a regényírás) mikor könyvet írok vagy olvasok akkor a történetet úgy képzelem el, hogy egy régi város sötét sikátorában játszódik este, vagy ha nappal akkor borult, szürke az ég, esős a város és nagy köd van. Mi történt a régi vidám képzeletemmel? L/13

2013. júl. 6. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Magyarországon élünk. Itt mindenki pesszimista lesz egy idő után, mert ez egy olyan szörnyű ország, ami még a legoptimistább emberből is pesszimistát csinál...

Am. nem értem, mi a baj azzal, hogy egy éjszakai sikátort képzelsz el? Nyilván sok negatív dolog történt veled, ezért képzelsz ilyen nem éppen vidám dolgokat.

2013. júl. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na, dehát ez pont jó, ha regénybe írod!!! Még aztán egy jó regényíró válik belőled! :D

Aztán ha meg is filmesítik a történeteidet, az lesz csak a jó! :D


De komolyan, hajrá! Kívánom, hogy váljon belőled egy remek thiller/horror/fantasy író!

2013. júl. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) 2. kommentelő: igazad van ezt még a javamra is tudom fordítani:)
2013. júl. 12. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!