Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok, mi a probléma?

Mit gondoltok, mi a probléma?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta problémáim vannak a matekkal. Most 7. es vagyok és bukásra állok. A hét minden napját belértve (hétvégék is) azzal telnek,hogy délelőtt 10 körül előveszem az írásbelit és miután kiküzdöttem az eredményt a családommal gyakorolni is kell. A házi 2-3 példa max.,és este 8-ig tanulok.

És persze akkor jöhet a többi tantárgy.

Bevallom iskolát váltottam,és az új osztályom nem valami jó. Tavaly úgy,hogy a matekom 3-as volt 4.5 volt az átlagom,most 3.4 .

Mit tegyek?



2015. jún. 5. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
A matematika alapjait nem tanították meg neked jól, anélkül pedig sosem fogod érteni a nehezebb műveleteket. Keress egy jó korrepetáló tanárt, aki elkezdi veled a matekot a negyedikes anyagtól. Ha az alapok meglesznek, meg fogsz világosodni :), és onnantól sokkal könnyebb lesz a matek.
2015. jún. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ,de az a helyzet hogy pont 4. óta külön matektanárom van,akivel nagyon jól megy a tanulás. :)
2015. jún. 7. 19:22
 3/6 Doruss ***** válasza:
Mi az, ami nehezen megy rajta? Hogyha tényleg ennyire nehéz, lehet érdemes lenne megnézetni, hogy nem vagy-e diszkalkúliás.
2015. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy otthon megy a matek amikor dolgozatra készülök. Amikor oda kerül a sor hogy meg kell írnom leblokkolok. Ha felelni kell,5-öst viszek haza.
2015. jún. 10. 11:57
 5/6 anonim válasza:

akkor megvan mi a probléma: félsz az írástól.

ismerek ilyet, az iskolámba jár.

szerencséjére a tanár kedvence, ezér az még félévi dolgozatkor is felelteti...

esetleg beszélj a tanárral

2015. júl. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm! :)
2015. aug. 10. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!