Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindig magatokat adjátok?

Mindig magatokat adjátok?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért (ez evidens), ha nem akkor miért, milyen helyzetekben érzitek úgy, hogy könnyebb lenne másnak tűnni, mint amilyen vagy. Ezzel milyen irányba tudod befolyásolni a többieket, hasznodra válik ?! .. Érveket,ellenérveket kérek :)
2010. febr. 27. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Én élőben NAGYON ritkán adom magamat. Neten viszont én én vagyok, mert anonímuszban senki nem lát. Élőben pedig minden más. Nem bánom, hogy másoknak nem tűnök szimpatikusnak, nem akarok senkivel puszipajti lenni. Meg a reális énem az... nos hát olyan... érdekes.
2010. febr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én mindig magamat adom, sosem nyaliztam egy főnökömnek sem, sosem erőltettem a "menőkkel" való barátkozást, csak azért hogy én is menőbbnek látszódjak.

Úgy vagyok vele, hogy engem magamért szeressenek. És szeretnek is! Aki meg nem szeret, az meg nem szeret és kész!Nem akarok másnak tűnni, nem akarok másnak látszani csak azért, hogy a saját hasznomra befolyásoljak másokat.

Ez van!

2010. febr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Én élőben a közeli ismerőseimmel általában kedves és nagylelkű vagyok, idegenekkel általában udvarias, de valahol mindig érzem, hogy ez nem én vagyok. :S Pedig tökjó tulajdonságok, meg nem is tartom magam bunkónak, szóval nem ezért, csak néha mintha eltúloznám ezeket a gesztusokat, hogy jobb benyomást keltsek. Neten más, itt megpróbálok mindig őszinte lenni, de alapjábavéve itt is udvarias vagyok (bár néha beszólok egy-egy hülye kérdésnél).

Legjobb példa: egyik nyáron, mielőtt az egyetem elkezdődött volna, egy fórumon sok szaktársammal összeismerkedtem, határozottan mondhatom, hogy nagyon jól kijöttünk egymással, órákat ökörködtünk. Mikor élőben is találkoztunk, megváltozott a dolog. Azokkal az emberekkel gyakorlatilag beszélőviszonyban sem vagyok már.

2010. febr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszii :)
2010. febr. 27. 17:14
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen. És túl őszinte is vagyok. Ezért nem vagyok valami kedvelt ember és alig vannak barátaim. De nem tudok mit csinálni, megjátszani nem tudom magam, ha pedig valamit ki akarok mondani, azt nem tudom "lenyelni".

21/L

2010. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kénytelen vok magamat adni.. belölem csak 1 van!! :D :P
2010. febr. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sokszor nem. Mikor újonnan ismerkedek valakikkel mindig az álarcom mutatom meg :(
2010. febr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem nincs énem, tehát semmit se adok. Van a testemnek neve, de annak, aki a szemem mögül fürkészi a látványt, nem tudom, hogy van-e. Én énnek hívom az egyszerűség kedvéért. De azt nem adom, pont ugyanilyen van neked is. És ahogy nekem, neked sincs lövésed se, mi vagy és honnan származol. Több könyvben több igazságot közölnek, ez biztos, láttuk őket mind. A többi kérdőjel. Adtam nektek kérdőjeleket, pedig le se írtam egyet se.
2010. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
17:38 elgondolkodtató vagy, de azt gondolom hogy a " lövésem sincs a saját énemről" kicsit meggondolatlan :)
2010. febr. 28. 23:31
 10/12 anonim ***** válasza:

02-27 17:19

Egy cipőben járunk,mintha én írtam volna. :)

2010. márc. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!