Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél magatokat adjátok, vagy színészkedtek többnyire?

Figyelt kérdés
a tett színhelye itt most mind1.
2010. febr. 14. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez esetemben attól függ mit akarok a csajtól ha hosszabb kapcsolatkel nem árt önmagadat adni, ha csak egy éjszakás kaland kell nekem vetítenek kell, hogy össze jöjjön a dolog.
2010. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én megpróbálom azt sugallni ismerkedésnél, hogy titokzatos vagyok. Kicsit játszadozok a sráccal, aztán pedig már önmagamat adom :) és ha tetszem neki, akkor minden szép és jó.
2010. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Önmagamat adom, mivel csak hosszú távú kapcsolatot akarok. Ott pedig számomra nincs helye hazugságnak.

23/f

2010. febr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem mindenki eltervezi h magát adja de aztán mégsem ez lesz belőle mert lehetetlen azt akarod hogy minnél jobbnak lásson és nem azt h téged lásson=(
2010. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
magamat adom! semmi értelme színészkedni, és nem szoktam olyat csinálni, ami velem szemben rosszul esne
2010. febr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20:02nak teljesen igaza van :) nem tudod magadat adni, az esetek túlnyomó részeben persze "magadat adod" vagyis próbálod , de úgyis úgy fogsz viselkedni, ahogy a helyzet megkívánja, ahogy érzed, hogy mivel érhetnél el a lehető legtöbbet :) ez így van. szóval magadat adod, de mégse igazán
2010. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Természetesen magamat adom. :)

Igazábol nem ismerkedem,nem flörtölök nem azért mert nem tehetném hanem azért mert mindenki bunkó és meg játsza magát.Köszönöm ilyenböl nem kérek. :)

2010. febr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
szerintem mindenki magát adja:)
2010. febr. 14. 20:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Valahol mindenki magát adja, mert ha valaki "színészkedik", azzal is magát jellemzi. Én jobban szeretek színészkedés nélkül ismerkedni, de bizony vannak helyzetek, amik megkívánják, hogy játszon egy kicsit az ember akaratán kívül is. Csak nem szabad túlzásokba esni, és olyanokat tenni, ami később kellemetlen helyzetbe hozhat.
2010. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem sajna a humor az egyetlen fegyverem, de igyekszem magamat adni.
2010. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!