Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ez a házi feladatom, ebből...

Ez a házi feladatom, ebből kell írnom. Kérlek csak értelmes válaszokat adjatok. Hogy éreznétek magatokat, ha csak azért néznének le titeket, mert mások vagytok?

Figyelt kérdés

szóval az a lényeg... hogy

amiért más vagy ezért lenéznek, nem úgy bénnak veled mint egy emberrel,

ha ezeket átélnéd akkor mit gondolnál.. hogy írnád le ezt az érzést, ???


előre is köszi...



u.i: ha valaki tudná mind ezt angolul leirni nekem, az egy HSTALMASAN NAGY SEGÍTSÉG LENNE!!!!

köszike,


2010. nov. 23. 01:39
 1/6 anonim válasza:
Most ezt hogy érted, hogy más? B*zi? Vagy csak egyszerűen különböznénk valamilyen tulajdonságban?
2010. nov. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Istenem, de gagyi, buta magyar oktatás. És nagyon nem mindegy, hogy milyen más. Konkrét példa: ha pl cigány vagyok, akkor ÉN úgy érezném, hogy megértem azt, aki lenéz, mert ismerem a "fajtársaimat", de hogy gondolkodjak egy "más" ember fejével? Érted a dilemmát? Ha nem vagyok más, nem tudok az ő fejével gondolkodni, és a lenézésnek MINDIG van valami oka, tehát ha én lenézek valakit, akkor nem tudok haragudni, hogy ha engem ugyan azért lenéznek.
2010. nov. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na igen, előbb a kedves tanerő definiálhatná a másság fogalmát.
2010. nov. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

oké, az egyik, nem magyarországi tanítás , hanem Kanadai!

a lényeg, most a zsi.dókról van szó töri órán, es van a bonusz kérdés, ami így hangzik...:

tapasztaltad e azt az érzést, hogy azért utálnak mert pl: bu.zi,zsi.dó,cig.ány, stb... vagy...

és írd le azokat!

vagyha nem volt tapasztalatod akkor képzeld bele magad... ennyi...

2010. nov. 23. 16:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem azért szoktak lenézni, mert másképp gondolkodok bizonyos dolgokról, (gyerekvállalás, rasszizmus ellenesség, liberális gondolkodás), elég rossz érzés, hogy csak azért bántanak mert nem olyan vagyok mint ők, és ezen nem tudok, és nem is akarok változtatni. Kerestem már magamban a hibát, voltam orvosnál, hibáztattam a környezetemet. De ma már büszkén felvállalom a gondolataimat, nem érdekel, ha ezért csesztetnek. Angolból még nem állok olyan jól, hogy ezt le tudjam írni.
2010. nov. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szegény zsidókat a történelem folyamán CSAK AZÉR bántották, mert nagyobb az orruk. Ez így van, ők semmit nem tettek csak tologatták ide-oda a dolgaikat, de a szemét népek mindenfele bántogatták őket. Remélem nem hiszel el mindent a fejlett nyugat történelemoktatásának, és legalább a józan eszedet használod :(
2010. nov. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!