Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs önbizalmam! Mit tegyek?

Fancsi410 kérdése:

Nincs önbizalmam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap még volt egy kevéske önbizalmam mivel eddig sem volt sok, de ma az a maradék is elveszett.Fodrásznál voltam és mondtam hogy úgy a nyakam alá érjen bőven a hajam és erre levágta állam alá érőre a hajam.Anyumnak nem is merem elmondani h nem tetszik!Ja és a fiúk terén is azt érzem hogy esélyem sincsen.Meg a barátok terén is pedig vannak de nem IGAZBARÁTOK!! :(

2015. jún. 10. 16:24
 1/5 gergelice16 válasza:
Bízz abban, hogy találkozni fogsz valakivel, akivel megértitek egymást. A hajaddal pedig ne foglalkozz túl sokat. Azzal aki a kinézeted miatt akar veled lenni, nem érdemes barátkozni
2015. jún. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 petya79 válasza:
Szia a gondolkodásmódodon próbálj meg változtatni,nyilván sok kudarcod volt az életben, ez rombolja le álltalában az önbizalmat,próbálj meg pozitivan hozzá állni a dolgokhoz, és ha sikerül akkor a környezeted is megváltozik, barátbol senkinek sincs sok,de ha te se szereted magad akkor mások se fognak!én pl ilyeneket szoktam hallgatni ami segiteni szokott:Kowalsky meg a Vega - Amilyen hülye vagy, úgy szeretlek szóval csak pozitívan:)
2015. jún. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek!!!
2015. jún. 17. 12:49
 4/5 anonim válasza:
Sikerült kimászni a depresszióból?
2015. aug. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen már régebben!És köszönöm!
2015. dec. 5. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!