Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Két barátnőm megutált. Mit...

Két barátnőm megutált. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két barátnőm megutált mert szerintük én átálltam a "menők" közé (az osztályomban van három lány akik úgy viselkednek és most én vagyok a negyedik szerintük)

én szeretnék nekik is a barátjuk lenni meg az eggyik lánynak is a csapatból. mit tegyek?


12/L


2010. febr. 28. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Látszik,hogy 12 évesek vagytok:)Még gyerekek,ahoz hogy értsétek ,nem számít hogy ki miylen "bandában" van.

Próbálj meg összehozni egy közös talit,mind2 féllel,és beszéljétek meg ,ha 1általán megtudjátok:)Bár biztos hogy az a "menő"lány rendes aranyos kedves?Lehet nem véletlen utálják,esetleg féltenek téged,hogy teis oylan lehetsz,és majd nemis foglaqlkozola régi barátaiddal..

2010. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Majd én megszeretlek!
2010. febr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 vezerdinka ***** válasza:
82%
bazzzeeeeeee:D majd meglátod, hogy szart se ér, hogy egykor "menő" voltál, mikor 42 évesen kapsz egy levelet az apehtől, hogy 2.000.000-s tartozást kéne rendezni feléjük:D
2010. febr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Egy nő ha egy apró hibát is talál azonnal megutál. Ez van.

A nőknél fizetni kell és meg kell mutatni mekkora bika vagy.

2010. febr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Egy 12 éves lány legyen bika? Vagy megint a hidegindítás megsegítő készülék a soros?
2010. febr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Boltot(Volt).Ez egy kutyás mese,arról szól,hogy az igazi barátok kitartanak egymás mellett,és vedd azt figyelembe,hogy csak azok a barátnőid,akik kitartanak melletted,akiknek mindent elmondhatsz őszintén!Ne feltétlen próbáld őket kibékíteni,vagy várj addig,ameddig le nem csillapodnak a kedélyek!Esetleg ha nagyon sürgősen megakarod oldani a problémát,beszélj meg velük msn-en találkozót,vagy a suliban beszéld meg veük szünetekben az egészet.Igaz,12 évesen a beszélgetés...háth..:S nem olyan komoly:) de használd ki ezt,viccelődj velük,és kibékültök,higyj nekem:D
2010. febr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
HÜLE KUVÁK!
2010. febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az egyikkel kibékültem a másik lány nem nagyon bír. de én se őt nagyon
2010. márc. 12. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!