Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvettem a barátnőm szüzességé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvettem a barátnőm szüzességét, ezért megutált a családja. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

18éves vagyok.

Mikor megismertem a barátnőm ő még szűz volt, én már nem.

4hónapja ismerjük és szeretjük egymást. Nagyon szép és testileg is fejlett lány.

Sajnos neki egy kicsit konzervatívak a szülei akik még azt se nézték jó szemmel mikor véletlen megláttak csokolózni minket.

De egyébként mindig kijöttem velük, jól el tudtunk beszélgetni.


Megismerkedésünk után egy hónappal már pettingeltünk, nyaltuk faltuk egymást minden helyen.

Pár napja megtörtént. Nagyon gyengéd voltam vele. Az aktus után a fellegekbe járt.

Tegnap beszéltünk utoljára, azt mondta hogy ne találkozzunk náluk mert mérgesek rám a szülei.


Gondolom, valahogy megtudták, hogy mi történt köztünk. Ezért el akarnak szakítani egymástól minket.

Most mi legyen? Az biztos hogy ezek után a szülei szemébe se tudnék nézni.


2009. júl. 8. 19:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
hány éves a lány?
2009. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%
Add vissza és kérj bocsánatot,vagy titkos kapcsolat lessz a tiétek.
2009. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
juj bocs ezt tényleg nem írtam: 16 éves
2009. júl. 8. 19:56
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
Na de tényleg mennyi idös a csaj mivel nem irtad le gondolom fiatal....
2009. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

Igy mindjárt jobbb, az már nem is oylan fiatal :)

Igen sajnos vannak ilyen szülök de ha látják hogy a lányuk nagyon szeret és te is öt nem csak kihasználtad akkor majd idövel elfogadják!

És békén hagynak, ez velünk is sokáig igy volt sajnos de végül minden jora fordult csak idöre van szükségük hogy megérték a lányuk felnötté kezd válni.

És van magánélete.

2009. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
29%
kellet neked megdugni. nem bírtad volna még 1évig pettinggel. vess magadra. amugy ne huzd az időt. menj át a szülihez és ha nem engednek be akkor tuti hogy tudják.
2009. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

egyelőre semmit. várj. továbbra is tudtok találkozni, ha jól értem, csak náluk nem. folytatódhat a kapcsolatotok, hacsak meg nem tiltják a szülei. de szerintem pár hét, és beletörődnek.

azért furi, hogy elmondta a szüleinek a dolgot!

2009. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

Ha szeretitek egymást, akkor ne hagyjátok, hogy elszakítsanak egymástól titeket!


Amúgy nem valami bigott katolikus család? tudod, "nincs szex házasság előtt"...

Vagy esetleg a lány túl fiatal? Ugye elmúlt már 16? Ha igen, akkor valahogy meg kell értetni a szülőkkel, hogy szereted a lányt és ő is téged és az ő beleegyezésével történt, sőt nem csak beleegyezett, hanem ő is akarta, hogy megtörténjen.

De ha nem fogják fel, attól még ne szakítsatok, találkozzatok akkor máshol.

2009. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
persze ő akart mindent.
2009. júl. 8. 20:01
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
a szülőkhöz állj oda elég magabiztosan, magyarázd el szépen, hogy örüljenek, hogy valaki gyengéd votl a lányukhoz, nem cksa kihasználta egy éjsazkára, hés kicsit gondolkozzanak el rajta
2009. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!