Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » MIért nem adják meg a kölcsönt...

MIért nem adják meg a kölcsönt amikor kölcsön adok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
mert kihasználják hogy át tudnak b*szni. én is hasonló helyzetben vagyok, mindig csak halogatást ígérgetést kapok pénzt sosem. viszont arra számíthat bárki is hogy én még egyszer adjak nekik ha csalódnom kellett bennük, kellő meglepetés fogja érni...
2010. febr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Válság van. Ne adj kölcsön. Manapság csak az tud kölcsön adni akinek van olyan háttere meg neve hogy odaállít hogy na add vissza a pénzem, és vissza is kapja. De ilyen elég kevés van.
2010. febr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mert csak akkor vagy jó és aranyos, amikor adsz, után úgy elfelejtenek, mint a sicc!

Közeli évek óta tartó barátságnál is megtörténik.

Nagyon ne is számíts rá, hogy visszakapod.

2010. febr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt akár én is kiírhattam volna, hasonló cipőben evezünk. Kolis vagyok, ösztöndíj még nem jött, DH még nem jött, és az adósom se jött, én meg tengetem napjaim csórón.


Azt hiszik, hogy ajándékba adtad, hogy már el is felejtetted a dolgot. Én tudom, hogy nem.

2010. febr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Törd le a tükrüköt.
2010. febr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából én nem is tudom mit mondjak,úgy gondolom ez lelkiismeret kérdése,én nem szoktam kölcsön kérni amúgy,de ha kérnék is akkor azt megadom,mert engem furdal a lelkiismeret,azt is észrevettem,hogy amikor a kisujad nyújtod utána már kell az egész karod,azért észnél vagyok,senkit nem hagyok magamra kapni..amúgy nagyon jószivem van,annyi emberen segitettem már,persze amikor rajtam kellene meg semmi,ilyenkor válik el ki az igaz barát..
2010. febr. 28. 17:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Nemtom, én nem kérek senkitől soha, mégis szívesen segít olyan is, aki másoknak nagyon nem szokott. Persze ha látja, hogy van ez-az. Nem játszom kölcsönösdit, így ezzel kapcsolatban csak annyit tudok hozzátenni, hogy lehetőleg kövessétek satnya példámat, és ússzatok el, de ne adósságban... A lényeg: úgy láttam, azon múlik, mit érzek, miközben beszélek a nyilvánvalóról. Ha dühöt, akkor ellenszegülést váltok ki a beszélgetőpartneremből. Ha sértődöttséget, akkor nagyképű vagy haragos lesz. Stb, tudod jól. Ha emberszámba veszed, és engeded, hogy tegye, amit jónak lát, mivel legrosszabb esetben minden marad a régiben, ami azért nem halálos, javaslom, dönts jól :) Mik ezek a mondatszerkezetek, apám...
2010. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy cipőben evezünk haver, volt már szó egy 100-asról is, késöbb annyit mondott a srác hogy azt hittem hogy ajándékba adod:d ki is röhögtem. Volt már hogy adtam egy lepukkadt bmxet, hogy majd adja a gyerek a Kerekeket MTBhez, egy tömbben lakunk, de mindig a gyökér haverjaival lóg és képtelenség észhez téríteni a kis gennyládát.
2010. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
csak az-az érdekes hogy amikor nekik kell v mi akkor tudnak könyörögni,de amikor meg már róllad van szó akkor le se szarnak,ide jutott a világ..
2010. febr. 28. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!