Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az emberek miért kérnek kölcsön?

Az emberek miért kérnek kölcsön?

Figyelt kérdés
Ha aztán meg b...nak megadni?
2010. okt. 22. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Egyedül vagy ilyen ostoba,vagy társad is van? /MERT NINCS PÉNZÜK!!!/
2010. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ennyit ér a szavahihetöség a mai világba
2010. okt. 22. 13:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Hat aki nagy sz@rba van azt nem a szavahihetosege vezerli hanem az hogy kikecmeregjen belole:)Bar ha tolem kernek es nem adjak vissza akkor en is kiborulok,ezert inkabb nem is adok,mert annyi nincs,hogy tudjam sokaig nelkulozni.
2010. okt. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
"nem a szavahihetosege vezerli hanem az hogy kikecmeregjen belole" DE PERSZE HA NEKI TARTOZNÁNAK AZ MÁR MÁS LENNE,NEM IGAZ? SZÁNALMAS
2010. okt. 22. 14:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Kicsit dinka vagy:)Nem azt mondtam,hogy megertem aki atver masokat hanem valaszoltam a kerdesedre aztan meg elmondtam a velemenyem,hogy ezert nem adok kolcson.ERted vagy lerajzoljam:)Ja es nem vagyok szanalmas mert nekem nem tartozik senki mert nem vagyok dinka hogy adjak olyannak aki nem adja meg:)Na ki a szanalmas???
2010. okt. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem rád értettem hogy SZÁNALMAS vagy,hanem magára cselekményre..
2010. okt. 22. 15:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert bunkók. Ha nemet mondasz te vagy a rossz, ha nagyobb összegnél papírt kérsz a tartozásról megint te vagy a rossz, majd ha végül a megbeszélt határidő lejárta után felkeresed, hogy na mi lesz már, akkor újra csak te vagy a rossz...
2010. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ma 15:55


Te fején találtad a szöget!

2010. okt. 22. 15:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos tapasztalat... majdnem két évig(!) kellett cirkuszolnom, hogy visszakapjam a pénzemet, és a végén még én voltam a bunkó, mert mit zaklatom a nagyságos urat, röhej...
2010. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak a legfurcsább benne hogy mi nekünk kell megfizetni a tanuló pénzt,kik becsületesek ilyen téren,ezek meg élik világukat gátlástalanul!
2010. okt. 22. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!