Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kicsit kattant vagyok mostanáb...

Kicsit kattant vagyok mostanában. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Ezalatt értem azt, hogy pl mindenféle hülyeségről álmodok össze-vissza, vagy ha pl csak gondolkodok valamin, akkor hírtelen beugranak elég morbid dolgok, pedig nem is akartam rágondolni, és hiába próbálom elhesegetni, nagyon nehezen megy.


Meg úgy néha nem teljesen vagyok magamnál, pl ma reggel beraktam a mikroba vizet melegedni, és közben leültem anyukámmal beszélgetni. Egy olyan negyóra múlva eszembe jutaott, hogy jó lenne inni egy teát, és kerestem a bögrémet, hogy hova tettem. Mikor már áttúrtam a mosogatót, meg a szekrényeket, anyukám kérdezte, hogy mit keresek. Mondtam hogy a bögrémet mert teát akarok csinálna... aztán anya mondta, hogy már egy negyedórával ezelőtt beraktam a mikróba. És megnéztem és tényleg ott volt. És ez nem az a kategória, hogy elfelejted, hogy hova tetted a cuccodat, és aztán eszedbe jut, hogy hát persze... Tényleg nem tudtam, hogy én tettem be, és alig akartam anyának elhinni, hogy nem ő volt.. kiesett teljesen..

Meg néha félrebeszélek... mondok dolgokat aminek tökre nincs semmi értelme, meg úgy azt se tudom h minek mondom őket..


Lehet hogy így nem nagy szám, de nem voltam én soha ilyen.. :S

Alszok eleget, nem stresszes az életem meg semmi... mitől van ez akkor? :S


2010. febr. 28. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
A kérdés jó. Engem is érdekelne. Hány éves vagy? Nemed?
2010. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

honnan tudjuk mitől van?

ha olyan elviselhetetlen menj egy pszihiáterhez és nem vadidegen amatőröktől kérj tanácsot úgyse tudunk mit mondani

itt már csak orvos segíthet ha ennyire felzavar

2010. febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Nekem az esett ki, mikor a tejet a hűtő helyett a szekrénybe tettem a cukor mellé, a zacskó kiflit meg a hűtőbe. A tejet fél órával később véletlenül láttam meg a szekrényben, a kiflit muter vette ki a hűtőből fél napra rá. Ettől még nem vagyok kattant:D Csak könnyen terelődik el a figyelmem.

18/L

2010. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

17/L vagyok.

Pszichiáterhez nem fogok menni, mert bolond azért nem vagyok. És azért ide írtam, mert gondoltam hátha van más is, akivel már előfordult ilyen, és talán tudja, hogy mitől lehet.

Idegösszeroppanást nem fogok ettől kapni, és depresszióba sem fogok süllyedni, viszont durva, hogy néha mennyire kiesnek dolgok, és még csak később sem jut eszembe.

2010. márc. 1. 13:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom sokat gondolkodsz el... Vagy ha beszélsz, akkor nem igazán figyelsz oda dolgokra. Ez nem valami egetrengető probléma, nyugi. :)
2010. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
SZERELMES VAGY!!:p:D
2010. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!