Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy kezdjek el változtatni...

Hogy kezdjek el változtatni magamon? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
A változtatás muszáj,nem kérdés,hogy változtassak-e magamon,vagy sem.Én egy olyan 14 éves lány vagyok,aki szeret mindenkivel elbeszélgetni komoly dolgokról.A jövőn is nagyon sokat gondolkozok,felteszek magamnak sokszor "mi lesz ha..?" kérdéseket.Általában tudom,hogy mi a dolgok következménye,hogy mi éri meg,és hogy miért éri meg.A pozitív dolgok azt gondolom nincsenek egyensúlyban a negatívakkal,sajnos emiatt nincs megfelelő kisugárzásom,kevésbé vagyok vonzzó személyiség.A pozitív dolgok mellett a negatívak:sokszor vagyok kedvetlen,sokszor nem vagyok humoros,sokszor vagyok nyűgös,ostoba dolgokért is képes vagyok idegeskedni 2 órán keresztül si akár,és ezzel a körülöttem lévőket is teljesen felidegesítem.Szeretnék vonzóbb,kedvesebb,pozitívabb személyiségű lenni,aki kitartó,és sokkal több embert szeretnék meggyőzni az érveimmel,sokkal több embert akarok,hogy szeressenek,de semmiképp nem akarok nekik megfelelni..HOGY KEZDJEK EL VÁLTOZTATNI MAGAMON,mit gondoljak át,hogy tartós és valóban pozitív változást hozzak létre?
2010. márc. 1. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:

énis hasonló voltam, másodpercek alatt elszomorodtam, de már változok, csak egyszerűen lazán vedd a dolgokat

14 évesen nem kell annyira nagyon előre tervezni, én nemsoká 18 vagyok és még nemsok ötletem van, hogy mi lesz ha ez leszek, vagy az történik meg ilyenek

ha felyben eldöntöd, hogy pozitívabb leszel akkor menni fog

egy-két új ruha is segíthet a megújulásban, de ne feledd, hogy ez egy folyamat, nem akarhatod azt, hogy ma szomi vagy hnap meg már mindenki a pozitivizmusod után fogja folyatni a nyálát:)

2010. márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Újaj. Az a "fely" az fájt. Lehet, hogy csak elgépelés volt, vagy nem tudom. :S
2010. márc. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Talán csak túl okos vagy a társadalom átlagához képest...

Hidd el, előbb-utóbb sikerülni fog idomulni egy kicsit az átlagemberekhez. Nehéz lesz, de egyelőre szerintem ne akarj tudatosan változni. Az a lényeg, hogy te magad belül jól érezd magad, és ebből a szempontból teljesen mindegy, hogy mások mit gondolnak. Lehet, hogy csak nem a megfelelő emberekkel próbáltál meg eddig barátkozni, vagy egyszerűen túlságosan is kitárulkoztál olyanoknak, akiknek nem kellett volna.


Hidd el, hogy mindenki nyűgös és kedvetlen időnként, emiatt ne fájjon a fejed. Fogadd el magad így, majd gondolkozz el azon, hogy miért is van most ez. Mondd ki bátran, ami nyomaszt, és próbáld megszüntetni az okot!


Igyekezz ne terhelni a környezetedet rájuk nem tartozó dolgokkal. Lehet, hogy nehéz, de próbáld meg a gondjaidat inkább magad megoldani ahelyett, hogy hisztizel, és másokat is arra kényszerítesz, hogy megpróbálják megoldani azt a problémát,amit csak te tudsz.


Az embereket ne meggyőzni akard, hanem fogadd el a mások véleményét, és tartsd azt tiszteletben. Tudod: mindenki a maga szerencséjének kovácsa. Nincs jogod beleszólni más gondolkodásmódjába, és igazából nem is érdemes. Az okos ember magától is tudja a helyes megoldást, a butát meg a világ végéig is győzködheted az érveiddel...


A kisugárzásod miatt tényleg ne aggódj: az magától is rendbe fog jönni, amint békében leszel magaddal. A békés, magabiztos ember hihetetlen erőt sugároz, és ezt nem akaratlagosan teszi.

2010. márc. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fejben és helyben keveredése volt:$ elnézést:)
2010. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Semmi gond.Értettem,elfogadom,tiszteletben tartom a véleményeiteket.Örülök,hogy ennyien irtatok,köszönöm,de ha van még ötlet,írjátok:D
2010. márc. 2. 13:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg a titok című filmet!

*****

nekem nagyon sokat változtatott a gondolkodásmódomon :)

16L



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!