Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Örökre el lennék átkozva?

Örökre el lennék átkozva?

Figyelt kérdés

Kétbalkezes szoktam lenni mindenben vagyis gyakorlati munkában nem vagyok jó. Gondolok a festésre.

Munkanélküli vagyok. Nincs jó magánéletem. Alig vannak ismerőseim, nincsenek se barátaim, se haverjaim.

Valami őrült nagy bűnt biztosan elkövethettem a múltban (sajnos nem emlékszek rá), hogy ez idáig elfajult és lehet, hogy még rosszabb is lesz. Akármi is volt, jóvá tenni lehet, hogy már nem tudom. Még akkor sem, ha rájönnék, mert a helyzetből ítélve szerintem valami súlyos, erkölcsi bűnt követhettem el. Napok óta ezen gondolkodok.



#gfawrge
2015. jún. 26. 23:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Ne foglalkozzatok a kérdésemmel.
2015. jún. 26. 23:13
 2/9 anonim ***** válasza:

JÓ, kihagyjuk. Csak annyit még mielőtt elmennék aludni: fessél - ne gondolj a festésre, hanem szerezz be anyagokat és FESS! (privben elküldheted a képet, akkor én is küldök)

* * * * * Jó éjszakát!* * * * * * * * *

2015. jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Létezik egy olyan elmélet is, hogy a legtisztább és legfejlettebb lelkek választják a legnehezebb életutakat.
2015. jún. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Állj hozzá úgy a dolgokhoz, hogy nincs mit vesztened.

Ugyan mit veszíthetnél?

Csak nyerhetsz. Vagy lesz munkád, lesznek barátaid, lesz egy igaz, szép, őszinte életed vagy legrosszabb esetben marad olyan, mint eddig volt.

A legfontosabb szerintem, hogy legyen hobbid és ne legyél érzékeny. Szerintem más se akarja lenni, mint aki vagy.

2015. jún. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fish1 ***** válasza:

Ez esetben nem feltétlen előző életre gondolnék, hanem a mostanira.

Ha kívülről szemléled önmagad, milyen tanácsot adnál magadnak, hogy min változtasson?

2015. jún. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Ja, fogd arra. :)
2015. jún. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik.

Csak ilyen dolgokban kell gyakorlatot szerezz, fejlődj bennük.

Balkezesség kézimunkában meg emberek 80%ra jellemző.

Gyakorlás ha azt szeretnéd csinálni.

De am semmiségekre mondod elvagy átkozva. Olyan mókás. Fogalmad csin róla milyen egy rossz élet. XD

2015. jún. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Legoman válasza:

Sok biztató választ kaptál. :)


Én ezekhez csak annyit fűzök hozzá, hogy az élet egy harcmező. Az életben az otthonodért, magadért küzdesz. Nem azért harcolsz, hogy a szüleid örüljenek, nem azért harcolsz, hogy másnak jót tegyél. Hanem azért, hogy magadat védd. Mikor kint állsz a harcmezőn, legyen ez bárhol. Tudnod kell, hogy az utolsó csepp véredig küzdened kell, és nem szabad feladni, mindig talpon kell maradni. Hisz, ha a földre rogysz, akkor onnantól kezdve nincs miért küzdeni.

Az igazi harcos küzd, és csak a bolond sír. Soha nem szabad semmit sem feladni. Legyél kétbalkezes, de ugyanakkor mutasd meg, hogy a kétbalkezeddel mire vagy képes.

Nincs olyan, hogy múlt, nincs olyan, hogy jelen, nincs olyan, hogy jövő. Csak most van. És ez a most lehetőséget ad neked arra, hogy győzedelmeskedj.

Először gondolkodj, aztán cselekedj. Tudod, hogy mit kell tenned, menj és harcolj meg azért, ami jár neked.

Tudd, ha elveszted a csatát, akkor is az utolsó csepp véredig harcoltál, és nem rogytál földre. Küzdöttél. De majd, ha véget ért a háború, csak utána tudod meg, hogy győztes voltál-e, vagy vesztes.

2015. jún. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne nyavalyogj bazzeg! Az a legundorító dolog, amikor egy ember nyavalyog. Nem síránkozni, hanem munkát kell keresni, mert nem fog a szádba repülni a sültgalamb. Talán pontosan amiatt kerültél padlóra, sőt biztos, hogy a semmittevés juttatott idáig. Ismerősöket pedig ismerkedéssel szoktak szerezni, de ha nem csinálsz semmit, csak azokkal a baromságokkal nyúzod magad, hogy a nem létező előző életedben követtél el valami bűnt, akkor meg is érdemled a sorsod, mert ugyanaz a szokásos ezotéria hívő vagy, aki azzal rontotta el az életét, hogy bevonzotta és befelé fordult, elidegenedett az emberektől most pedig síránkozik. Vicces, hogy szerintem azt gondolod, hogy megérdemled ezt, merthogy az előző életedben rossz ember voltál, most pedig vezekelned kell. Természetesen az ilyen hozzáállás tette gallyra az életed. Változtass az életeden ne a karma irányítsa, se a sors, hanem te, mert csakis te vagy képes segíteni saját magadon!
2015. jún. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!