Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek! Meglehet valaha...

Pánikbetegek! Meglehet valaha valahogy gyógyulni?

Figyelt kérdés

18 eves vagyok es mar lassan 3 eve panikbeteg...Az elsö evem nagyon rossz volt, amikor eljött ez a betegseg, de azota sokat javult, de meg mindig nem tünt el teljesen...Sokszor visszajön es elveszi mindentöl a kedvemet, sokszor a metro ala ugranek. Sokszor nagyon depresszios vagyok, pedig nincsen nagyon ra okom.Testileg egeszseges vagyok, van egy baratnöm es a csaladom is egeszseges, de ezek a panikrohamok soha nem tünnek el teljesen, soha soha nem tudom magamat igazan elengedni.

Sokszor mar arra gondolok,hogy többet erne, ha a öngyilkos lennek es akkor nem kellene egy ilyen eletetet elnem..Nem akarok igy tovabb elni...


2014. márc. 2. 20:49
 1/5 anonim válasza:

Én pánikbeteg vagyok, de nálam nem teljesen így jelentkezik a pánikroham.

Sokat lehet rajta javítani, de teljesen szerintem soha nem múlik el.

2014. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én úgy 10 éve vagyok depressziós és gyakorlatilag 5-6 éves korom óta vagyok szociális fóbiás. A pánikbetegségem viszont csak most nyáron jött elő nekem (26 vagyok), eddig ismeretlen volt számomra. Eddig nem sikerült "kigyógyulni" belőle, de szerintem egy pszichológus pszichoterápiával segítene, mert anno amikor jártam, nagyon sokat javított a közérzetemen.


Én egyébként Xanaxszal szoktam a tüneteket megszüntetni. Jobb ötletem perpillanat nincs. Relaxálni pedig nem állhatok neki a busz, vagy a gyár közepén...


Az, hogy öngyilkos akarsz lenni, nem a pánikbetegség tünete, hanem a depresszióé. Én is így vagyok vele, csak akkor mindig eszembe jutnak a rokonok, szülők... Nem akarom, hogy miattam legyenek szomorúak.

2014. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan pszichoterapeutát kell keresni, aki mélylélektani módszerekkel (hipnózis, transzperszonális, de még inkább integratív módon) kezel. Ha ezek közül is jót fogsz ki, 3 - 4 hónap alatt elfelejtheted a pánikbetegséget.
2014. márc. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van remény! Szuper, hogy keresed a megoldást.

Dianetika könyveben le van írva a kérdésedre választ.

Elolvastam a könyvet és nagyszerűen érzem magam!

2014. ápr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, 100% ban meg lehet gyógyulni. A módszert privátban.
2014. ápr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!