Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kismellű lány vagyok. Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kismellű lány vagyok. Úgy érzem, azért vagyok "nemnormálisan" fétékeny a barátomra, mert nem vagyok elégedett magammal. Ebből ki lehet valahogy gyógyulni?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, 1 éve kapcsolatban a barátommal. A legkisebb dolgokon is ki tudok akadni, de úgy, hogy saját magamtól is megijedek. Szerintem ez azért van, mert utálom a testemet. Nagyon vékony vagyok, nincsenek szinte melleim... Félek, hogy a barátom meg fog csalni, mert "rájön", hogy nálam sokkal jobb csajok is vannak... Ha elmegy bulizni, vagy csak beszél egy csajismerősével, már idegbeteg leszek, de ezt próbálom neki nem mutatni, viszont engem felőröl ez az egész, tönkretesz. Hogy lehetne ebből kigyógyulni?
2011. máj. 29. 16:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nyilván nem véletlenül van veled :) nekem is kicsi a mellem, de én még annyira vékony se vagyok hozzá. de mióta van barátom jobban elfogadom magam :) emiatt feleselges féltékenykedni.

17/L

2011. máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért kéne ebből kigyógyulni? Van aki imádja a tűzrölpattant menyecskéket, mindenesetre jobb mint egy sótlan nővel együttélni.
2011. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ami segíthet, hogy megkéred a párod, hogy mindig mondja el, hogy mennyire szépnek talál stb

nekem is nagyon kicsi a mellem, és nem tartottam magam szépnek, vagy jó nőnek, de mióta a barátom mindig mondja (mondjuk ő magától), hogy mennyire szép vagyok, mennyire szereti a testem is, meg dícséri a mellem, hogy milyen formás, csókolni való, meg hogy a kezére áll, meg hogy milyen jó sima a combom, és hogy milyen aranyos, pihe-puha tündéri a hasam, azóta én is sokkal jobban kezdem magam érezni a testemmel kapcsolatban, és jobban elhiszem, hogy szép

idő kellett hozzá, de megszoktam végre, hogy lehetek szép, és ő mennyire szépnek tart :D

2011. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
én ugyanilyen vagyok! nekem eddig még nem sikerült ezen változtatnom évek alatt, de szerintem ez csak rajtad múlik. meg azért nem véletlen van veled a barátod már 1 éve! meg az ember mindig csúnyábbnak látja magát, mint amilyen! lazíts :)
2011. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A párod hogy viszonyul hozzád?Szokott bókolni,dícsérni?Ha igen,akkor nincs ok az aggodalomra!Kicsit te is járj el többször társaságba a barátnőiddel és engedd ki a gőzd! Hidd el a párod azért van veled,mert téged szeret!

Próbáld meg elfogadni a tested, hisz semmivel sem vagy különb más lányoknál! Mindenki talál magában hibát, ezért ember!

2011. máj. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

nő vagy, tele vagy ösztönökkel, hormonokkal.

tanulj harcművészetet, az megadja az önkontrollt.

2011. máj. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg magad elfogadni, nem a mell méretétől leszel nő, hanem a viselkedésedtől, kisugárzásodtól.

Ha negatív leszel és mindig ezen agyalsz, az hosszú távon tényleg kifog hatni a viselkedésedre és a hangulatodra is ami nem lesz jó a kapcsolatodnak. Ha szeret a barátod akkor nem nagyon foglalkozik az ilyen jellegű adottságaiddal sztem :) Gondolj bele másnak mennyi baja van, milyen betegségekben szenvednek. Ehhez képest ez igazán semmiség, ne tulajdoníts neki jelentőséget.

Hozzátenném, hogy kis mell párti vagyok :D

24f

2011. máj. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi kismellű nő lett itt hirtelen, azért kíváncsi lennék aki ezt írja tényleg mennyire kicsi. Mert ugyanis nekem olyan kicsi hogy melltartó nem kell a legkisebb melltartó is nagy, úgy néznek ki a cicieim mint egy 11 évesnek. És én már 24 vagyok. Soha egyik kapcsolatomban sem tették szóvá, sőt én mondtam, hogy mennyire utálom, de ők elfogadták, szerették. A mai napig utálom, és gyűlölök emberek közé menni, mert megbámulnak, egy topot nem tudok felvenni, mert 10 évesnek néznek. De ennek ellenére volt 6 éves, 2,5 éves és most vagyok egy 1,5 éves kapcsolatban. Egyiknek sem amiatt lett vége, hogy megcsaltak volna a cicim miatt. Úgyhogy nyugi, ezért nem fog megcsalni, igen, nem véletlenül van veled. Biztos ő téged lát a legszebbnek, ahogy ez lenni szokott ha az ember szerelmes, akárhogy is nézel ki.
2011. máj. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
menj pszichológushoz,mert ezzel a viselkedésel el fogod marni magad mellől. és nem a melled miatt. ha veled van pont ilyennek szeret.ha neked ez kevés,akkor kezeltesd magad
2011. máj. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

én ismertem egy lányt,akinek tényleg nem volt melle. de semmi. lapos volt mint egy kislány. DE: a pasik megőrültek érte!! h miért? mert egy vagány,kedves,érzelmes,mindig vidám csaj volt,plusz,pont nem érdekelte a melle mérete. sőt! szűk felsőket hordott. pultosként dolgozott, ahol rengeteg fiúval találkozott,sose volt gondja,mert egyszerűen sugárzóan gyönyörű volt. senkit se érdekelt a melle


tedd magadat rendbe. fiatal vagy,vékony. kicsi a melled naés? majd ha gyereked lesz megnő. nekem 70b-s volt a méretem,most 2 gyerek után 85b. úgy h visszafogytam,de a mellem nagy maradt..


és aki azt írta h mindenki csúnyábbnak látja magát mit amilyen,az meg nem komplett,ne hallgass rá,nem az ő hozzáállása a normális és szerencsére nem ez az általános sem

2011. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!