Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom mi van velem,...

Nem tudom mi van velem, kezdek feladni mindent. Mi tevo legyek?

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem birom mar.20 eves vagyok de soha az eletbe nem fogom tudni elfogadni magam.Szinte minden zavar magamon kezdve ott,hogy magas vagyok(176 cm) es sajnos eleg sok felesleg van rajtam(63 kg)..az arcomon is sok pattanas van, nagyon csunya a borom de mar evek ota.Egyetemre jarok de sajnos a vizsgaim nem sikerultek jol, meg az is meglehet evet ismetelek...Megismerkedtem egy fiuval majd kideult neki csak arra kellettem, ami nem meglepo,mert 20 eves vagyok es meg egyetlen baratom se volt, es ez mar kicsit elkeserito..Tudom, hogy rengeteget panaszkodom, de sokszor mar nincs erom pedig probalok tenni ezek ellen: fogyokura,bor apolas tanulas..folyamatosan kuzdok, akarok es teszek erte de MEGSEM alakulnak jol a dolgok...nem tudom mi tevo legyek,mar nem vagyok tini es megis evek ota ilyen problemaim vannak..

2015. júl. 8. 10:04
 1/1 anonim válasza:

Azt gondolom, hogy már az anyaméhben kialakult benned az elvetettség, ami továbbfejlődött az évek alatt. Az életben sok lelki trauma éri az embert. Tulajdonképpen az élet az lelki traumák sorozata, amikre felépítesz egy védő mechanizmust ( aki te leszel, amilyen arcot mutatsz ). 20 évesen nem vagy lekésve semmiről. Nekem annak idején egy gyülekezet segített, de hagyjuk ne menjünk el erre.

Két dolog közül választhatsz még mielőtt valami pszichiátriai osztályon kötsz ki. Az első: Isten felé fordulsz, kéred, hogy jöjjön be az életedbe és megszeretnéd Őt ismerni. Második: Pszichológushoz mész

Te döntöd el...de az ember nem csupán fizikia lény, hanem be van ágyazva a természetfeletti világba. A modern kor próbálja kiszorítani a gondolkodásmódbol Istent, démonokat stb.

Ne add fel.

2015. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!