Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek megéri mindent...

Szerintetek megéri mindent feladni és küzdeni az álmainkért?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez így elég gyerekesen hangzik...

De tanácstalan vagyok.

(A kategória lehet, hogy rossz)



2014. febr. 7. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem gyerekesen hangzik, hanem óriási és feloldhatatlan ellentmondás van a kérdésben.

Semmit nem érdemes feladni, különösen nem az álmainkat.

2014. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pl ha az álom megvalósításához el kell hagyni családunkat, hazánkat, stb....
2014. febr. 7. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Túl általános a kérdés, nem tudjuk hány eves vagy, mi az álmod. Ha irreális az álmod, akkor nem érdemes mindent feladni, pl. nem érdemes lakást eladni azért, hogy a pénzből beiratkozz egy hogyan tanuljunk meg mentális erővel dolgokat mozgatni tanfolyamra. Tudom, hülye példa volt. :-)
2014. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez elég hosszú. Nagyon röviden, egy lányról van szó, aki kiköltözött az USA-ba és nem bírom nélküle. Ezért már képben van egy amerikai egyetem. Megéri a sok milliót? Mert ez se egy biztos dolog. Lehet, hogy kiábrándulok belőle, összeveszünk, bármi. De most tudom, hogy az érzéseim nem fognak csakúgy eltűnni...:'(
2014. febr. 7. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!