Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Csak nekünk van ilyen szerencs...

Csak nekünk van ilyen szerencsénk? Hol lehet olyan személyt találni aki kivenne velünk közösen albérletet és megbizható? Bocsi ha nem ide illő a kérdés de már lassan kezdek feladni mindent

Figyelt kérdés
tavaly szeptemberben anyuékhoz költöztünk mivel albérletre nem volt pénzünk , én pedig terhes lettem , novemberbe anyuék közölték hogy egy hetünk van kifizetni nekik 25000ft -ot a párom napi 2000et keresett , sehova nem vették fel . Kihoztunk egy telot eladtuk oda adtuk anyuéknak a pénzt a maradék 25000ft-bol nem tudtunk el menni albérletbe ez volt tavaly . Idén novemberbe eltünt a tulajnak pár dolga rá egy hétre hozzánk betörnek elvitték mindenünket ami ért valamit fura módon nem látott senki semmit. Nos a tulaj nem hivta ki a rendőrséget nekünk se engedte sőt minket vádolt meg hogy mi loptunk tőle . Szóval ujra költözni kell a semmiből .Az az egy lehetőség van , hogy valakivel közösen kivenni egy lakást , de az is csak február elején menne . Ami rossz hogy a párom napi szinten keres napi 1000 max 2000ft-ot veszki a többi marad a főnökénél hogy legyen meg az albérletre való . Sehogyse tudunk elmenni innen mert azért ott a 8 hónapos lányunk is és azért tőle nem von meg semmit az ember hisz a gyerek az első . Szerintetek mit lehet tenni . A legszebb hogy a mostani albérletről nincs szerződés se semmi
2014. dec. 2. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocsi,hogy ezt írom,de ezek után amit leírtál nincs az a megbízható ember aki veletek venne ki albérletet.

Én sem szívesen tenném...

Ha jól értem,a párod fônöke gyüjtögeti nektek az albèrletre valót,mert ti elszórnátok? Vagy ezt nem értem...

2014. dec. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem dehogy hanem nálunk nem lehet belülről bezárni az ajtót , a tulaj meg nem engedi hogy ki cseréltessük a zárat és nem egyszer volt az hogy reggelre eltünt a pénz ami meg maradt még ha 200ft volt akkor is és hiába szoltunk ne járjanak le akkor is és emiatt megbeszélték igy
2014. dec. 2. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!