Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet ennek az oka? Bővebbe...

Mi lehet ennek az oka? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Álommal kapcsolatos. S most kérem szépen, hogy értelmes válaszokat írjanak, humorzsákokat és egyéb beszólógatos válaszokat köszönöm nem kérnék. Fontos ez a kérdés számomra.

Nos. Többször álmodok hasonlókat. A kapocs mindben az egy fiú/férfi nem tudom (velem néhány évvel lehet idősebb vagy akár egykorú velem). Viszont furcsa módon többször előkerül az álmomban. Általában nem álmodok kétszer akár többször ugyan azt.

Az álmomban az történik, hogy a a fiúval vagyok kapcsolatban. Tudjátok szerelemmel vagy mi. S mist előre szólok, hogy nem vagyok szerelmes és nem is tetszik egy fiú se. Vissza térve, mikor felébredek mindig hiány érzetem van, a szívem csak úgy dübörög. (Nem volt semmilyen erotikus jelenet az álomban ne hogy félre értsenek). Nyomasz a dolog, mert az álmom nagyon valós. Mintha ismerném a fiú, de közben nem is. Az álomban többször is megölelt, megcsókolt és tök sok meglepetéssel lepett meg. A hangjára sose emlékszem se az arcára. Mikor próbálom visszaemlekezni az álomra, a szívem majd' kiugrik és mintha lenne valami, ami nem enged visszaemlékezni. Kezd lassan eltűnni, mert msot csak emlék foszlámyok vannak az emlékezetemben.

Segítsetek! Veletek is firdult hasonló?



2015. júl. 12. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Az oka egyszerű. Kapcsolatban élni nem rossz.

A szerelem, szeretet, szex, jó dolog.

2015. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehet ő lesz életed szerelme ;) mondjuk elvileg nem álmodunk olyanokkal,akiket eddig még nem láttunk..de ezt csak hallottam
2015. júl. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Vágysz a szerelemre. :)
2015. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A fiúk csak bajt okoznak szemben a tamponos bólyákkal akik hű társak egy életen át
2015. júl. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!