Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve tetszik egy fiú, és ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve tetszik egy fiú, és ő is tudja. Az egész olyan zavaros. Szerintetek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Állandóan dumálunk facebook-on, meg bulikon is nagyon elvagyunk. Az egyetlen gond, hogy az egyik legjobb barátnőm a csaja. Havonta 2x szakítanak, állandóan veszekednek, szerintem csak a szex miatt vannak együtt. Múltkor amikor részeg volt megakart csókolni, és én is.. De a barátnőmre gondoltam, hogy ha megtudná kicsinálna.

2012. máj. 12. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress másik srácot ne vedd el más pasiját!
2012. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen vacak kapcsolat ellenére is vele van még, akkor nagyon szeretheti, szóval tabu. Esély nincs.


23/N

2012. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Volt már h elmondtam neki hogy tetszik stb. És azt mondta hogy ha a mostani csajával szakít, én leszek az első akire gondolni fog. (ha nincs ló..?:(

Egyetemre jár, és amikor utazik, ír nekem hogy ne unatkozzon, sőt még az ágyból, felkelés után is egyből.... 20 éves, én meg 16.

2012. máj. 12. 14:11
 4/8 A kérdező kommentje:
amikor a barátnője nincs itthon akkor folyton velem van.. és mondta h a barátnője nincs itthon, biztos valaki más dugja.. na mondom szép.. aztán mondtam neki hogy ti csak a szex miatt vagytok együtt. és mosolygott, és mondta hogy lehet, én meg hogy biztos. és bólintott........
2012. máj. 12. 14:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Bátorság kérdezd meg a fiút , h miért van együtt egy olyan lánnyal akivel havonta 2x szakítanak.Ha látod h hebeg habog meg bizonytalankodik akkor tegyél valami apró kis megjegyzést arra h pedig neked bejön vagy célozz a majdnem-csókotokra vagy találj ki valamit mindenesetre ne csajszit mocskold be inkább magadat emeld ki!:)
2012. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Folyton nekem ecseteli, hogy ezen-azon vesztek össze, meg hogy vele nem lehet így játszani stbstb. Hiába próbáltam meg mással, mindig előjött az érzés..
2012. máj. 12. 14:15
 7/8 Panda Péter ***** válasza:
szerintem a srác csak szimplán élvezi a helyzetet. azok alapján amiket leírtál, nem tűnik valami erős, egyenes jellemnek, talán jobb is ha nem szűröd össze a levet.
2012. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
+ a csaj meghívott jövőhétre a házibulijára. A pasija mesélte nekem, h nem tuti h ott lesz ő is, mert lehet addig megint összevesznek. 1. ha megy, nézzem ahogy enyelegnek?! 2. ha elmegyek, tegyek úgy mint akit nem zavar, érezzem magam jól?? . Ja amúgy a csaj panaszkodott, h engem annyira nem bír, mert h jóba vagyok a pasijával, szoktunk dumálni stb.. :D mikor rákérdezem meg terel.. :D
2012. máj. 12. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!