Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha össze vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha össze vagyok zavarodva az érzéseimmel?

Figyelt kérdés
Van egy fiú körülbelül 1 hónapja ismerjük egymást.Ő egy évvel idősebb nálam. Találkoztunk már de nem túl sokszor. Nagyon kedves velem és már azt is mondta hogy szeret. Én is nagyon kedvelem de néha úgy érzem hogy nagyon szeretem de néha meg egyszerűen csak megakarnám szakítani vele kapcsolatot. Még nem voltam nagyon szerelmes és nem tudom hogy hogy is kéne magam akkor éreznem. Kérlek segítsetek mert ő nagyon kedves velem és nem tudom hogy mit tegyek mert nem szeretném hogy rosszul érezze magát vagy pofára ejteni. 13/L

2015. ápr. 21. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet h csak kedveled nem?? O.o
2015. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én nagyon kedvelem őt és nagyon sokszor rá gondolok de van hogy azt kívánom bárcsak ne ismertem volna meg.. És nem tudom miért van ez és hogy mit csináljak ezzel?
2015. ápr. 21. 14:58
 3/3 anonim válasza:

Nem terveztem nagyon VILÁG MEGVÁLTÓ dolgot mondani ,de !! A szerelem egy olyan dolog (kissé nyálasan) de leírhatatlan !! szóval ,ha az leszel ,akkor tudni fogsz róla bízz bennem !! 13 vagy ... valljuk be ,ha már most érdeklődnek a fiúk ,akkor lesz még jó pár az életed során ,aki hasonló lesz Ő hozzá :D nyugi !! vegyél egy mély levegőt és képzeld el ,hogy milyen is lenne ,ha nem lenne !! Ezek után meg tudni fogod mit kell tenni ;)

Sok Sikert és Nyugi !!

16/L

2015. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!