Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért lettem homoszexuális?

Miért lettem homoszexuális?

Figyelt kérdés

Sajnos én meleg vagyok! Télen is. Mitagadás, szégyenlem. Barátaim nem tudják. Amint ugyanis megtudnák, már nem lennének (a) barátaim.

Miért születtem meg?

Miért van az, hogy isten egyeseknek mindent megad, másoknak semmit?

Állapotom gyógyíthatatlan.Miért nem lehet ezt meggyógyítani vakahogy?


2010. márc. 5. 14:57
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
55%
Jó kérdés.
2010. márc. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim válasza:
100%
mert az lettél..ennyi
2010. márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Főbelőjem magam?
2010. márc. 5. 15:00
 4/42 anonim ***** válasza:
8%
Nem tudom, ugorj a Dunába.
2010. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
79%
Isten útjai kifürkészhetetlenek, de azt tudjuk, hogy minden út Rómába vezet, tehát akkor talán mégse annyira kifürkészhetetlenek? Most akkor hogy is van ez?
2010. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim válasza:
17%
Agyban Dől el a meggyógyítása bár a nevelésedkor tették benned a legnagyobb kárt a szüleid valószínűleg. Próbáld megváltoztatni ha erős vagy menni fog olyan ez mint a cigiről leszokni, keveseknek szokott sikerülni, de nem lehetetlen. Legyél erős, és ne gondolj fiúkra szex témában. Ne agyalj gay-ekről,meg stb inkább próbálj összeszedni egy jó kis csajt aki helyre tud majd tenni ezen a téren ! Üdv. Hogy miért születtél meg ? Azért hogy el tudd magadról mondani hogy Meg tudtál változni, és teljes értékű emberré tudtál válni ! Isten meg nem létezik csak a fejedben. meg az emberek fejében van az enyémben nincs, de ha úgy tetszik akkor én vagyok saját magam istene, nem isten dönt hanem Te. Ez a lelkileg gyenge emberek egyik jó kifogása hogy isten létezik, és így könnyen okolható mindenért, miközben magunk tehetünk a sorsunkról !
2010. márc. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
nem kell ezt meggyógyítani, egyszerüen csak az lettél, ha utánna már nem is lennének a barátaid akkor nem is igazi barátok, nekem is vannak meleg barátaim és birom őket, jó fejek
2010. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
92%

Mert annak születtél. Nem kell túlragozni, sajnálni önmagas, felvonulni.

Én is az vagyok, nem sajnálom magam, nem is akarok meghalni (és AIDS-es sem vagyok, csak úgy általánosságban), meg nem is nyomom el identitásomat, mert akkor nem lennék önmagam.


Szexualitásomat diszkréten kezelem: arra tartozik, akivel "megosztom". A többiek le vannak sz@rva. Akit nem érint, annak meg semmi köze sincs hozzá, hogy kivel mit, hol és hogyan csinálok. Ennyi!

2010. márc. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim válasza:
100%
nincs veled semmi baj:) a melegek is emberek, csak ne mutogasd hogy az vagy...viselkedj természetesen mint a többi pasi,ne úgy mint egy csaj xD és akinek akkora az értelmiségi szintje hogy elutasít emiatt az le van sz.rva
2010. márc. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim válasza:
82%
Amíg nem vonulsz fel az Andrássy úton papagáj-színekben, addig ne szégyeld. Nekem is vannak meleg ismerőseim, és mind jó fejek (ráadásul egyáltalán nem b*zisak - bocs, de ezt csak így lehet kifejezni). Általában amúgy családi gyökerekre vezethető vissza, szóval lehet, a szüleid is "benne vannak". Persze ha konzervatívak, hiába magyarázol nekik. Amúgy, ha kiderülne bármelyik haveromról, hogy meleg, egy percig sem érdekelne a dolog. Úgy fogadjanak el amilyen vagy.
2010. márc. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!