Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Visszahúzódó voltam sokáig és...

Visszahúzódó voltam sokáig és most agresszív lettem. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Egyszerűen elfelejtettem mi a félelem. Hirtelen vagyok és a nőket sem kímélem amelyik nem bunkó azzal nagyon normális vagyok. Gyakran vannak dühkitöréseim sokáig mindenkitől féltem. Tegnap megvertem egy gyereket mert kiröhögött, és sajna felszakadt a szája. Ő kissé nagyobb volt mint én. 30 F
2011. szept. 18. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
:O "betelt a pohár". gondolom.
2011. szept. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Az van, hogy aki agresszív az nincs megelégedve valamivel, pl.: az élettel, vagy saját magával, esetleg a kis péniszével.. Ezt a 3 gondot rendezd el magadban és no problem. Addig keménykedsz míg valaki szét nem ba...a az arcod!


27/F

2011. szept. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem fogja!
2011. szept. 18. 11:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Inkább az légy, mint nyuszika.

Valószínű az az oka, hogy az önérvényesülés tekintetében sok-sok frusztráció érhetett eddig és besokalltál tőle.

Arra vigyázz csak, hogy az igazságosságodat őrizd meg. Ok nélkül ne bánts senkit, de aki köcsögül viselkedik, azt basz-szad pofán nyugodtan. szvsz

2011. szept. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30 éves létedre elég visszamaradott lehetsz... én 15 vagyok de már én is kinőttem azt kort, hogy mindent ütéssel oldok meg.
2011. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sokáig elnyomtad az agressziódat szerintem.meg kéne tanulnod fizikai erőszak nélkül kinyilvánítani.Nézz az illető szemébe,kiabálj,mond ki,hogy b...ssza meg,így kiadod magadból,és nem kell megütnöd.és igyekezz nem félni az emberektől,mert a tartós félelem ide vezet sok esetben.tudom közhelyes,de így van.egyébként ne vegyél mindent magadra,ha elfogadod magad,nem fogod magad felhúzni azon,hogy kiröhög vki.nem csak téged röhögnek ki.
2011. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy sikerült megváltoznod? Mi történt veled? Én sajna visszahúzódó vagyok, de nem tudom, hogy hogyan lehetne megváltozni.

21/F

2011. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha túl sokáig letaposnak kiközösítenek és a nők szemébe pondró senki vagy akkor te is azzá valsz amive én.
2011. szept. 19. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!