Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mondjatok olyan külső...

Lányok mondjatok olyan külső tulajdonságokat amitől szeretitek egy pasi "jó pasi/jóképű" lesz? Elsősorban (16-22) éves korosztályt kérdezem.

Figyelt kérdés
Ha válaszoltok írjátok oda hogy hány évesek vagytok!
2014. dec. 5. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Mercedes, Rolex, Armani, Kelvin Klein, Iphone, 600nm, Cessna esetleg, hmmm más most nem jut eszembe...
2014. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Akkora áll amekkorát még sosem láttál.

Kicsi, ajanyos ojjocka

Elbűvölő kééééék szemek ( https://www.youtube.com/watch?v=X8u7px_GzWQ)

szép szőke haj úúú je szép szűke hejceg

2014. dec. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne legyen vékony, ápolt külső/haj, szép fogak, tiszta normális ruha. Például.
2014. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ja 20l
2014. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez relatív. Nincs két ember, akinek 100%-ig egyező az ízlése.
2014. dec. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kulso tulajdonsag alapjan en magamrol nem tudnek konkret dolgokat mondani, inkabb amit a barataim gondolnak kulso szemlelokent rolam... a legtobb esetben a kopasz, vagy nagyon pici haju fiuk/ferfiak jonnek be, tolem joval magasabbak kb 185 min. En 170 vagyok. Nagyobb darab ami alatt nem egy testepitett emberre gondolok, csupan szep izmos vall hat kar... nem vonz a szalkas, kocka has... barna hajuak mar ami van belole, szeretem ha torodik magaval, es szamomra nem b..zis ha mertekkel szolariumba jar, borotvalja honaljat .. meg a kar -nlab is idonkent ha mar NAGYON Dus a szor rajta.. nyilvan rendszeresen ez mar nem jonne be. Kulso tulajdonsagokban talan ennyi 18l
2014. dec. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézz ki úgy mint Skandar Keynes :3
2014. dec. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egeyt ertek az elottem szoloval nincs ket egyforma ember mindenkinek mas az idealja .

Nekem a magas barnahaju pasik jonnek be ja es ne legyen vekony :)

16 L

2014. dec. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A magasság sokat tud változtatni egy srác mehjelenésén, számomra legalábbis 180 a minimum, mert én is elég magasra nőttem. Emellett ha sportol, előnyösen öltözködik, a haja is jó akkor számomra abszolút vonzó tud lenni.
2014. dec. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk az én barátomnak kisfiús mosolya van és az nagyon tetszik,meg inkább a vékonyabb,magas alkat jön be :) neki is olyan van :)
2014. dec. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!