Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Probléma! Mit tegyek?

Gitarhero kérdése:

Probléma! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
az a baj, hogy a hangom nagyon hülyén szól... többen mondták, hogy menjek el fül-orr gégészhez...szerintetek ez segíthet?
2010. márc. 6. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
bajod nem lesz tőle
2010. márc. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb problémád...

Bajod nem lehet, nem tudom, hogy sokat segít-e, de egy próbát megér

2010. márc. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm!:) Eddig nagyon nem vettem észre de most eléggé elkezdett zavarni...
2010. márc. 6. 17:57
 4/5 anonim ***** válasza:

lehet azért mert orr hangon beszélsz!

Nekem kivették az orrmandulám e miatt és mondhatom semmit sem javított a helyzeten! Sőt azóta némi beszédproblémával is szembesültem. Amit én személy szerint észre se vettem, de ahogy új környezetbe kerültem sokat megjegyezték, hogy olyan furcsán mondom ki az SZ betűt. Hát tökéletes.. Itt elhatároztam senki véleményére nem vagyok kíváncsi, ha valami nem tetszik lehet hátat fordítani és el slattyogni valahova máshova!

Ne foglalkozz mások véleményével. És azok a férfiak akiket körülmetéltek azok meg simán kidobták a magas C-t mégsem szégyenkeztek! Ott van Vásári André, a szüleivel is megromlott a viszonya mert ilyen nőies.. Hát a szülei helyébe én ástam volna el magam.

Komolyan ne foglalkozz senkivel! És ha eddig nem zavart akkor ha nem figyelsz oda később sem fog!

Fel a fejjel!

2010. márc. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nemis ott van a gond de azért kéreztem mert most egyrockbandába lennék énekes..és voltam 1x 2x próbán és mondták, hogy jólesz csak mélyítsek rajta és, hogy menjek el az orr-fül gégészhez...
2010. márc. 7. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!