Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyen jobb alakom...

Hogyan legyen jobb alakom kérlek vaalaki! Tanács?

Figyelt kérdés
vékony vagyok szeretném elérni hogy jó alakom legyen fogyás nélkül persze a hasam is lehetne feszesebb mert elággá hájas :D Valaki valami jó videót vagy tanácsot.. (általában az a baj hogyha leülök akkora a két combom hogy már szinte mindenhol állni szeretnék!)(15 éves -1m.65 cm--50 kg
2015. júl. 27. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyrész eléggé ellentmondásos amit írtál. Először kezded avval, hogy vékony vagy, majd leírod hogy milyen hájas meg nagy:D szerintem 165 cm 50 kiló egyáltalán nem hájas és nagy. Amúgy callanetics elég jó arra hogy formás tested legyen, mert amit írtál azt vettem ki, hogy ez kéne.
2015. júl. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jajj! Neharagudj :) a vékonyt arra értettem hogy amikor állok akkor vékony vagyok és amikor leülök hájas a hasam meg a lábam
2015. júl. 27. 12:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj:D Mindenkinek nagyobb a combja ha leül, a hasad meg összeráncolódik, nem hájas az se. De ha mindenképp csináli akarsz valamit, akkor callanetics. Nekem könyv van, de biztos van videó is neten:)
2015. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké :) Te ezt csinálod látsz valami hatást?
2015. júl. 27. 22:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Csináltam, de igazából anyukám az aki evvel fogyott le anno ennél többről amin most te vagy. Én idő előtt feladtam, de erősebb lettem az biztos:D
2015. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!